Kiğılı Talks “Break Point Day” Konuşmacıları Belli Oldu

Kiğılı Talks‘un ikinci sezonunun 9 Haziran’da gerçekleşecek İlk bölümün temasının “Break Point Day” olacağını dün sizlerle paylaşmıştık.

Covid-19'un getirdiği stoklama alışkanlığının yanı sıra bu süreçte satın alma davranışlarımızda pek çok değişiklik yaşadık. Satın alım alışkanlıklarımızın nasıl değiştiğini farklı sektörlerden profesyoneller ile konuşacağımız “Break Point Day”in konukları belli oldu. İkinci sezonunun ilk bölümünde konuklarımız Mey|Diageo Türkiye Genel Müdürü Levent Kömür ve OMD Türkiye’nin CEO’su Nüzhet Algüneş olacak.

Gelin konuşmacılarımızı birlikte daha yakından tanıyalım.

Levent Kömür - Mey|Diageo Türkiye Genel Müdürü

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Levent Kömür, Mey|Diageo Türkiye Genel Müdürü. Şirket genelinde Pazarlama Direktörü ve Satış ve Dağıtım Direktörü Mey | Diageo Türkiye dahil çeşitli üst düzey görevlerde bulundu.

Levent Kömür daha önce dünyanın önde gelen alışveriş pazarlama ajanslarından biri olan Integer Group'un İstanbul Ofisi Genel Müdürü idi. İş hayatına Procter & Gamble'da Marka Yöneticisi Asistanı olarak başladı, Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinden sorumlu Bölgesel Marka Yöneticisi olarak çalışmaya devam etti ve Pazarlama Direktörü olarak Procter & Gamble Mısır ve Yakın Doğu'da (Mısır, Lübnan, Ürdün, Suriye ve Irak), Procter & Gamble Türkiye ve Procter & Gamble Güney ve Doğu Afrika’da bulundu.

Nüzhet Algüneş - OMD Türkiye’nin CEO’su

Nüzhet Algüneş, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi 94’ mezunudur. Mezuniyetinin hemen ardından katıldığı Unilever’de 7 yıl boyunca Satış, Pazarlama ve Medya departmanlarında yöneticilik yapmıştır.

2001-2002 döneminde Universal Music Türkiye’nin Başkan Yardımcılığı’nı yaptıktan sonra pazarlama iletişimi dünyasına geri dönmüş ve medya satınalma/planlama, iş geliştirme, marka iletişim stratejileri ve dijital pazarlama alanında kariyerine devam etmiştir.

2018'den beri TBWA Istanbul’da Chief Media Officer olarak görev yapmakta olan Algüneş, son olarak 15 Haziran 2020 itibariyle OMD Türkiye’ye CEO olarak atanmıştır.

Istanbul Bilgi Üniversitesi'nde Medya Planlama ve yönetimi üzerine ders vermektedir. MediaCat dergisindeki köşesinde iletişim dünyasının bugünü ve geleceği üzerine yazılar yazmakta, fırsat buldukça seminer ve panellerde konuşmacı/eğitmen olarak yer almaktadır.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir