Kellogg’s İlk “Mısır Gevreği” Cafe’sini Açtı!

Kahvaltıda mısır gevreği geleneğinin yaygınlaşmasını da sağlayan, en önemli isimlerinden Kellogg’s New York Times Square’de bir cafe açıyor.

Geçtiğimiz yaz Times Meydanı’nda açtığı pop-up cafesinin başarısını, 7 Aralık’ta açacağı kalıcı cafe ile taçlandıran marka, ziyaretçilerine kendi mısır gevreği lezzetlerini yaratma imkanı da verecek. Böylelikle müşteriler tarafından yaratılan özgün lezzetlerin de yeni ürün gelişimine ilham vereceğine inanılıyor.

Sadece sabahları zevkle yenen bir lezzet olmaktan öteye geçip, kahvaltının sınırlarını aşmak isteyen Kellogg, müşterilerine de geniş bir yelpazede mısır gevreği seçeneği sunarken, bununla beraber  Union Meydanı Pazarı’ndan gelen taze ürünlerden yapılan milkshakeler, dondurmalar ve bir Amerikan efsanesi olan Pop-Tarts’lardan da sunacak.

https://www.instagram.com/p/Bbo81GIFiOW/?taken-by=kelloggsnyc

İnsanların yemek yedikten sonra kalktıkları fast-food cafelerden ayrışmayı amaçlayan Kellogg’s yemeğe meraklı müşterilerine yeni lezzetler yaratma, kaliteli zaman geçirme ve yaratıcı güçlerini mısır gevreği tabaklarında yansıtma imkanı da vererek kahvaltı, öğle yemeği ve atıştırmalık saatlerinin yegane mekanı olmayı planlıyor.

Günümüz Instagram’a fotoğraf koyabilme potansiyelli cafe koşullarını da sağlayan Kellogg’s Cafe, her köşesinde farklı bir tasarımla mükemmel mısır gevreği selfieleri çekme konusunda ziyaretçilerini üzmeyecek.

Markalar tarafından ürün özelinde kurulan konsept cafeler yeni bir trend haline dönüşürken ülkemizde de Dardanel tarafından kurulan Dardenia gibi örnekleri görmek mümkün.

h/t: Kellogg's

 

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir