iyzico'da üst düzey atamalar

iyzico üst yönetiminde yeni atamalar gerçekleştirdi.

Ödeme ve elektronik para kuruluşu iyzico, üst yönetim kadrosunda önemli atamalar gerçekleştirdi. Yeni  terfi ve atamalarla birlikte; Kıvanç Derinalp Chief Financial OfficerOnur Doğruer Chief Product Officer ve Şebnem Dağ Güven Chief Strategy & New Initatives Officer oldu.

Kıvanç Derinalp, iş hayatına 2002 yılında Ernst&Young’da başladı. Ardından farklı firmalarda yönetim kademesinde görev alan Derinalp iyzico’ya katılmadan önce Verifone’da Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’dan Sorumlu CFO olarak görevde bulundu. 2018 ve 2020 yıllarında Fortune  tarafından yayınlanan Türkiye’nin En Etkili 50 CFO’su listelerinde yer alan Kıvanç Derinalp, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yaptı.

iyzico’da Head of Product Management olarak görev yapan Onur Doğruer, yeni atamalar kapsamında Chief Product Officer pozisyonuna getirildi. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunu olan Doğruer, ardından Bilkent Üniversitesi’nde MBA yaptı. İş hayatına İtalya’da yönetim danışmanlığı alanında başlayan Onur Doğruer, Finansbank ve Garanti Ödeme Sistemleri’nde kartlı ödemeler, dijital ödemeler ve dijital cüzdan alanlarında çalıştı. Doğruer, iyzico’ya 1.5 sene önce katıldı.

iyzico’nun yeni Chief Strategy & New Initatives Officer’ı olan Şebnem Dağ Güven Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra Carrol Graduate School Of Management’ta MBA ve MSF yaptı. İş hayatına 2001’de ABD’de Strateji ve Yönetim Danışmanlığı alanında başlayan Güven, 2010’da Akbank’ın Strateji  ekibine katılarak bankanın strateji, dönüşüm ve program yönetimi ve inovasyon çalışmalarına liderlik etti. Güven, iyzico’ya geçmeden önce Akbank’ta Ödeme Sistemlerinden Sorumlu Bölüm Başkanı olarak görev yapıyordu. 

 

 

20. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu

İletişim sektörünün en başarılı proje ve markaları, Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ nde 20’nci kez sahiplerini buldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir