İyilik senden başlar

Katılım Emeklilik'in yeni reklam filmi yayında.

Bu yıl 10. yılını kutlayan Katılım Emeklilik için hazırlanan “iyilik” temalı film, yaygın bir mecra dağılımıyla seyirciyle buluştu. 

Gricreative tarafından hazırlanan ve bir “iyilik döngüsü” olarak kurgulanan film, yapılan her iyiliğin bir diğerine sebep olacağını hatırlatıyor ve “İyilik senden başlar!” mesajını vurguluyor.

Günlük hayatta unuttuğumuz iyilikleri, jestleri, herhangi bir diyaloga gerek duymadan yansıtan filmde, beraber yaşadığımız dünyada, hepimizin ve her eylemin birbiriyle bağlantılı olduğunun ve iyi bir gelecek için birlikte çalışmamız gerektiğinin altını çiziyor.

Emeklilik ve hayat sigortası alanına alışılagelmişin dışında bakan filmde, Katılım Emeklilik, sadece sigortaya ihtiyaç duyulan anlarda değil, iyi günlerde de birlikte olmanın önemini vurguluyor ve iyi günlere iyilikle ve dayanışma ile ulaşılabileceği mesajını veriyor.

Künye

Reklamveren: Katılım Emeklilik

Reklamveren Ekip: Yaşar Salih Çetinkaya, Bahadır İçel, Fatih Türkmen, Oya İpek Soyer

Reklam Ajansı: Gricreative

Reklam Yazarı: Fulden Nartur

Sanat Yönetimi: Melih Kapılar

Marka Yönetimi: Onur Özdamar, Neslihan Soylu, Nisan Kıralı, Kerem Demiray

Prodüksiyon Şirketi: Hacıyatmaz Film

Yönetmen: Burak Yıldırım

Mecra: Televizyon, dijital medya, radyo, açık hava

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir