ITV Film Gecelerine McDonald's Sponsorluğu

Fast food denilince akla ilk gelen restoranlardan biri olan McDonald's, McDelivery hizmeti için bir kampanya oluşturdu. En popüler Hollywood filmlerinden esinlenerek mini bir parodi reklam serisi yayınlayan McDonald's'ın ve sponsoru olduğu İngiliz serbest yayın yapan bir televizyon kanalı olan ITV'nin destekçisi Uber Eats oldu.

10 saniyelik parodiler toplamda 8 reklam filminden oluşuyor. Fimlerin en heyecanlı sahnesinde ise kıvırcık saçlı McDonald's çalışanı sahneye komiklik katıyor. Gerilim ve aksiyonu, uzay yolculuğunu, romantik bir hikayeyi konu alan mini reklam filmleri, Leo Burnett London imzası taşıyor. Uber Eats'in desteklediği ITV ve McDelivery iki yıllık bir ortaklık sürecinde olacaklar.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=62&v=LwxE7gje6rk

McDonald’s’ın İngiltere ve İrlanda pazarlama direktörü Ben Fox ise, “Bu sponsorluk, McDelivery’nin farkındalığını arttıracak ve böylece müşterilerimizin, en sevdikleri McDonald's menüsünün tadını çıkarırken, en sevdikleri filmleri izlemek de her zamankinden daha keyifli hale gelecek” dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir