istegelsin meyve ve sebzelerine çok güveniyor

istegelsin, beğenilmeyen meyve ve sebzeleri anında kapıdan iade alıyor.

istegelsin, tükettikleri meyve ve sebzeleri görerek almayı tercih eden müşterilerine, soğuk zincirle ulaştırdığı manav ürünlerinde kapıda iade fırsatı da sunuyor. Bu sayede müşteriler eline ulaşan meyve ve sebzeleri beğenmezse anında kapıda iade imkânından  yararlanabiliyor.

istegelsin’in meyve ve sebzelerinin tazeliğine dikkat çeken istegelsin Kategoriden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı  Emin Uğur Taflan kampanya hakkında şu sözleri kullandı: “Türkiye’nin ilk online süpermarketi istegelsin olarak her geçen gün artan müşteri talebini karşılarken önceliğimiz ürün kalitesi ve tazeliğidir. Tüketicilerin online alışverişlerindeki en büyük çekincelerinden biri olan meyve sebze tazeliğini, ürün alımından müşteriye ulaşıncaya kadar koruduğumuz soğuk zincirimiz ve hijyenik paketlerimiz ile sağlıyoruz.

Depolarımızdaki manavlarımızın kontrolünden geçen taze meyve sebzelerimize o kadar güveniyoruz ki müşterilerimizin teslim aldığı meyve sebzeyi beğenmemesi durumunda kapıda anında iade imkanı sunuyoruz. Böylece müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarken ürünlerimize olan güvenimizi de gözler önüne seriyoruz.”

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir