İstanbul FM yenileniyor

İstanbul FM, 'Senin için' mottosu ile yaz dönemine yenilikle giriş yapıyor.

İstanbul FM, dinleyicileri için getirdiği birçok yenilikle yaz dönemine giriş yapıyor. Dinleyicileriyle bütünleşecek yeniliklerle birlikte, 29 yıllık logosunu da değiştirerek gençleşen İstanbul FM, popüler müziğin adresi olmayı sürdürmeyi amaçlıyor.

Hediye altın
İstanbul FM dinleyicilerine altın hediye ediyor. Gün içinde farklı saatlerde 'altın kazan' anonsunu duyarak canlı yayına bağlanan ilk dinleyici yarım gram altın kazanacak. 1 Temmuz’da başlayacak kampanya ile hafta içi her gün bir kişiye yarım gram altın hediye edilecek. 31 Ağustos 2022 tarihine kadar devam edecek kampanyaya İstanbul FM ve grup şirketlerinde çalışanlar katılamayacak.

Farklı sürprizler
İstanbul FM’de dinleyiciler istedikleri şarkıyı kendileri sunabilecek. Bunun için şarkı anonsunu cep telefonuna kaydederek, İstanbul FM WhatsApp hattına göndermeleri yeterli olacak. 

Müzik listesini de dinleyicileriyle birlikte belirleyen İstanbul FM’de, radyonun sosyal medya hesaplarından en çok istek alan şarkılar yayımlanacak. 'Senin için' mottosunu birçok alana taşıyan İstanbul FM, dinleyicilerinin tercih ettiği markalardan indirim almak için de çalışmalar yapacak. 

Ücretsiz konserler
Dinleyicileriyle bütünleşmeyi hedefleyen İstanbul FM, farklı bölgelerde ücretsiz konserler organize edecek. Bir yandan yeni çıkış yapan şarkıcıları desteklerken diğer yandan dinleyicilerine ücretsiz konser zevki yaşatacak olan İstanbul FM, yenilenen kimliği ile bu yıl adından söz ettirmeyi hedefliyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir