Instagram Boomerang Moduna Gelen Eğlenceli Efektler

Instagram Boomerang moduna hız ayarı yapan 3 yeni efekt ekledi. Hız ayarı yapan "SlowMo", "Echo" ve "Duo" efektleri sayesinde Boomerang hiç olmadığı kadar eğlenceli olacak.

Instagram'ın mobil uygulaması için getirilen yeni Boomerang özellikleri ile çekeceğiniz videoların hızları ayarlayabilecek. Gelin Instagram’ın resmî hesabında konu ile ilgili paylaştığı tweete bir göz atalım.

https://twitter.com/instagram/status/1215696803338735617?s=20

Sosyal medya platformları kullanıcıların ilgisini sürekli çekmeli ki varlığını sürdürebilsin. Instagram da güncellemeler konusunda an çok çalışan sosyal medya platformlarından bir tanesi. Kısıtlamalar, güncellemeler, sunduğu yeni reklam modelleri derken, platform gündemi çok sık meşgul ediyor.

https://pazarlamasyon.com/instagramin-yeni-ozelligi-kisitlama/

Instagram'ın Boomerang moduna eklenen SlowMo efekti ile video hızı yarıya düşürülüyor. Her karede 2sn oynuyor. Echo efektinde hareket halindeki objenin taka planında değişiklik oluyor. Arka plan yarı saydam hale geliyor. Son olarak Duo efektinde görüntü başlangıç hızı ile geri sarılıyor ve video hem hızlanıyor hem de yavaşlıyor.

Boomerang modunaki üç yeni efekt; "SlowMo", "Echo" ve "Duo" nasıl çalışıyor, kullanıcılara ne sunuyor, dilerseniz aşağıdaki video aracılığı ile yakından inceleyelim.

https://m.youtube.com/watch?ebc=ANyPxKo-3FBu41OZTY5S2RxdP9CYp4zNEjFrXbq-I7pJ4Uro7BogTjNf0nrxERfHWdnRN2jEJcLJ9CuXZ-OaDBeIX6PJhcfkpw&feature=emb_title&v=roqCvIUWHv0&time_continue=14

Instagram'ın Boomerang modundaki yeni SlowMo, Echo ve Duo özelliklerini kullanmak için öncelikle Instagram’ın sürümünü güncellemeniz gerekiyor. Efektlerin kullanmak için Boomerang’ı seçip, seçim ekranındaki sonsuzluk simgesi ile SlowMo, Echo ve Duo’da geçişler yapabiliyorsunuz.

Kaynak: Wersm

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir