Instagram'a gelecek olan özellik ile gereksiz DM'ler son bulacak

Instagram'a gelecek olan özellik ile hikâyelere bırakılan ifadeler mesaj kutularında gereksiz yer kaplamayacak.

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Instagram, son günlerde platforma ekleyeceğini duyurduğu yeni özelliklere bir yenisini daha geliyor. Bahsedilen özellik sayesinde, takip ettikleri kişilerin hikâyelerine ifade bırakmaları artık kullanıcıların mesaj kutularında yer kaplamayacak.

instagram'a-gelecek-olan-ozellik-ile-gereksiz-dm'ler-son-bulacak

Takip ettiğiniz kişinin hikâyesine bir ifade bıraktığınızda bunun mesaj kutunuzda yer alması önemli mesajlarınızın alt sıralara inmesine ve düzensiz bir görüntünün oluşmasına neden oluyordu. Gelecek olan bu özellik ile kullanıcılar ifade bırakmak istedikleri hikâyelerin alt tarafında bulunan kalp sembolüne tıklayıp diğer kullanıcılarla kolayca etkileşime geçebilecek ve mesaj kutularında boşa yer kaplayan mesajlardan daha fazla muzdarip olmayacaklar.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adam Mosseri (@mosseri)'in paylaştığı bir gönderi

Instagram’ın başkanı ve eski Facebook yöneticisi olan Adam Mosseri yeni gelecek olan özellik hakkında, "Buradaki fikir, insanların birbirlerine daha fazla destek verebilmelerini sağlamak ve aynı zamanda DM’leri biraz temizlemek. Mesajlaşma bizim için önemli bir önceliktir ve bunun büyük bir kısmı, siz ve değer verdiğiniz kişiler arasındaki DM’lere odaklanmaktır." ifadelerini kullandı.

Kariyer
Arzum 55’inci yaşını 55 ayrı tasarımla kutladı

Arzum, 55’inci yılını 55 farklı tasarımcıyla gerçekleştirdiği sergi ile kutladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir