Influencer Talks Sosyal Medya Influencerlarını Bir Araya Getiriyor

CreatorDen’in 2016 Ağustos’undan beri gerçekleştirdiği Influencer Talks’un 7.’si Zorlu Performans Sanatları Merkezi mekan sponsorluğunda 11 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşecek.

Reklamverenler ile sosyal medya influencer’larını bir araya getiren bir pazar yeri olarak çalışan CreatorDen’in Zorlu Performans Sanatları mekan sponsorluğu ile düzenlediği Influencer Talks, sosyal medya influencer’ları ile takipçilerini ve reklamverenleri bir araya getirerek influencer’ların kendi yolculuklarını paylaşmalarına fırsat sağlıyor.

Sosyal medya influencer’larından ilham almak ve hem markaların hem de takipçilerinin onlarla bağlantı kurarak ve sosyal medya deneyimlerinin aktarılması amacıyla oluşturulan Influencer Talks organizasyonu, farklı alanlardan 4 influencer’ın kendi sosyal medya yolculuklarını anlattıkları yarım saatlik sunumlar halinde gerçekleşiyor. Temel felsefesi, sosyal medya kullanımıyla ilgili sorular sorulması ve influencer’ların direkt olarak süreçleri anlatmasını sağlayarak sosyal medya kullanım alanlarını daha verimli bir şekilde değerlendirilmesini olanak vermek olan Influencer Talks’un devamında ise soru cevap yöntemi ile influencer’ların merak edilen soruları direkt olarak cevaplaması sağlanıyor.

Influencer Talks Vol.VIII Konuşmacıları

Influencer Talks’ta digital nomad, gezgin Barkın Özdemir, anne&çocuk influencer’ı Ollaluna, yeme&içme influencer’ı Gurukafa ve güzellik influencer’ı Denizinpaylastiklari konuşmacı olarak takipçileri ve reklamverenler ile buluşacak.

Etkinlik ücretsiz olup, link üzerinden kayıt olmanız gerekmekte: https://www.eventbrite.com/e/influencer-talks-vol-viii-tickets-40712276515

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir