İnci Küpeli Kız Coca-Cola için 3D reklam panosunda

Coca-Cola'nın Masterpiece kampanyasının devamı olarak Johannes Vermeer'in İnci Küpeli Kız'ı 3D reklam panosundaki yerini aldı.

Coca-Cola "Masterpiece" kampanyasında, Coca-Cola şişesini birçok farklı tarihi ve modern sanat ortamında maceraya çıkarmıştı. Kampanyanın devamı olarak hazırlanan 3D reklam panosunda ise Johannes Vermeer'in İnci Küpeli Kız'ı öne çıkıyor.

3D reklam panosu, şirketin Masterpiece kampanyasının ve Real Magic pazarlama platformunun bir parçası olarak sunuluyor.

Reklamda İnci Küpeli Kız, kırmızı bir perdenin arkasından çıkıyor ve ekranın sağ tarafından bir Coca-Cola şişesi alıyor. Reklam panosunun altında bulunan gerçek bir satış makinesine bağlı olan oluğa düşürmeden önce şakacı bir şekilde şişeyi fırlatıp tekrar yakalıyor. Küçük şovunun ardından yoldan geçenlere Coca-Cola ikram eden İnci Küpeli Kız, görevini tamamladıktan sonra her zamanki görünümüne dönüyor.

Ogilvy tarafından hazırlanan kampanya için Coca-Cola Brezilya Pazarlama Direktörü Ted Ketterer, "Teknoloji ile gerçek hayat arasındaki çizginin bulanıklaştığı bu yeni çağa dikkat çekerek hayranlar için sihirli anlar yaşattık" yorumunda bulundu.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir