Fikirleriyle İlham Verenler ‘Kiğılı Talks’ta Buluştu!

Perakendede yeniliklere öncülük eden Kiğılı ile gerçekleştirdiğimiz yeni nesil buluşma serisi “Kiğılı Talks”un ilki geçtiğimiz salı akşamı Zorlu PSM’de düzenlendi. ‘New Gen Publishers Day’ temasıyla düzenlenen etkinlikte Trend Avcısı M.Serdar Kuzuloğlu ve FutureBright Yönetici Ortak Akan Abdula, ilham veren hikayelerini dinleyicilerle paylaştılar. Yoğun ilgi gören etkinlik 500’ü aşkın kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Bir süredir merakla beklenen yeni nesil buluşma serisi “Kiğılı Talks”un ilki önceki akşam Zorlu PSM’de gerçekleşti. Profesyonellerin ve üniversite öğrencilerinin dahil olduğu 500’ü aşkın katılımcıyla gerçekleşen etkinlik büyük ilgi gördü.

“Fikirleriyle heyecan yaratanlar” mottosuyla profesyoneller başta olmak üzere, ekonomi, moda, yaşam, sanat, teknoloji ve dijital dönüşümü yakından takip etmek isteyen herkesi aynı ekosistemde bir araya getirmeyi hedefleyen etkinliğin ilki  ‘New Gen Publishers Day’ temasıyla düzenlendi. Sosyal sorumluluk ayağı da güçlü olan etkinlik, yeni mezun üniversite öğrencilerine iş hayatı öncesi yol gösterici olması açısından pusula niteliği taşıyor.

İlham Veren Hikayelerini Paylaştılar

İki oturumda düzenlenen etkinliğin ilk oturumunda konuşmacı olarak yer alan FutureBright Yönetici Ortak Akan Abdula, reklam ve pazarlama dünyasının bilinmeyenlerini anlatarak  tüketici tutum ve davranışlarını ele aldı. Sektörün mutfağından başlayıp zirveye uzanan başarı hikayesi de dinleyicilerle paylaşan Abdula büyük beğeni topladı.

Oturumun ikinci bölümünde yer alan Trend Avcısı M.Serdar Kuzuloğlu ise, kariyer yolculuğunda ilham veren hikayeleriyle başladığı konuşmasına dijital pazarlama, teknoloji ve trendlere ilişkin aydınlatıcı bilgiler paylaşarak devam etti.

İkincisi 26 Kasım'da!

Medyadan, pazarlamaya, teknolojiden, perakende sektörüne kadar uzanan profesyonellerin yer alacağı yeni nesil buluşma serisi ‘Kiğılı Talks’un ikincisi 26 Kasım 2019’da Entrepreneurship Day’ temasıyla düzenlenecek.  Konuşmacılar arasında Iyzico Co-Founder/CEO Barbaros Özbugutlu, Konuşmacı- Yazar Bora Özkent, Blueground Chief Product Officer Kurtuluş  Cumhur Korkmaz, Netlog Başkan Yardımcısı Gökalp Çak ve  Pazarlamasyon CEO’su Necip Murat’ın  yer alacağı etkinlik serisi 2020 Nisan ayına kadar her ay farklı bir konu başlığı ile Zorlu PSM Sky Lounge’te ücretsiz olarak düzenlenecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir