İçim, Hayata Dolu Tarafından Bakmayı Hatırlatıyor

Ak Gıda’nın tüketici markası İçim, hayata pozitif bir bakış açısı katmak için yepyeni bir yola çıkıyor. İçim marka söylemini yeniliyor, iletişim stratejisini de bu yönde yeniden şekillendiriyor. Yeni marka yolculuğunda ise, pozitif bakış açısıyla tüketicilerinin hayatlarına da dokunmayı amaçlıyor. Yeni marka vaadinde İçim; tüketicilerine, ‘Hayata Dolu Tarafından Bak’ diyerek negatifler yerine pozitiflere odaklanmayı hatırlatıyor.

Tüketici araştırmalarından yola çıkarak iletişim stratejisine yeni bir yön verdiklerini anlatan Ak Gıda Pazarlama Direktörü Selin Dora Falay; hayatta iyisiyle kötüsüyle, artılarıyla eksileriyle pek çok şey deneyimlediğimizi, İçim markası olarak artılara odaklanmayı tercih eden bir marka duruşu sahiplendiklerini ifade etti.

https://www.youtube.com/watch?v=wuNAr8aWQVo

Falay, “2019 ve 2020 yıllarını kapsayan dönemde tüketicilerle bağımızı daha da güçlendirdik. 2021’de ise yepyeni bir döneme giriyoruz, hayata dolu tarafından bakmak için yola çıkıyoruz. Pozitif, modern, samimi, dinamik bir marka olan İçim ile; artık tüketicilerimizin aklına ve kalbine de dokunan bir hikayemiz var. Hepimiz biliyoruz ki, hayatta iyi şeyleri de kötü şeyleri de aynı anda yaşıyoruz. Önemli olan eksiler yerine artılara odaklanmak. Çünkü bakış açımızı değiştirdiğimizde mutlu olmak için çok sebebimiz olduğunu görüyoruz. Tüketicilerimize hayatta artılara odaklanmayı hatırlatan ve İçim ürünleriyle güzel anlarında onlara eşlik eden bir marka olmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir