hummel’ın yeni marka yüzü Sıla Türkoğlu

hummel’ın yeni marka yüzü oyuncu Sıla Türkoğlu oldu.

hummel’ın yeni marka yüzü oyuncu Sıla Türkoğlu oldu. hummel’ın; farklı silüetlerin yeniden yorumlandığı Lifestyle koleksiyonunu ve spordan dansa, yogadan koşuya türlü aktiviteler ile zihni ve bedeni doğayla beslemeyi sevenlere yönelik Mindful Training koleksiyonunu yeni sezonda Sıla Türkoğlu tanıtacak.

"hummel ile bir araya geldiğim için çok mutluyum"
Sıla Türkoğlu işbirliği ile ilgili olarak; “100 yıllık geçmişiyle spor giyim alanının öncüsü olan hummel ile bir araya geldiğim için çok mutluyum. Birçok farklı ruh halimde bile kendimi bulduğum Lifestyle koleksiyonuyla ve dünyamızın en büyük sorunlarından biri olan sürdürülebilirlik problemini göz ardı etmeden üretilen, geri dönüştürülebilir materyallerden oluşan Mindful Training koleksiyonu ile karşınızda olacağım için ayrıca heyecanlıyım” dedi.

"Her alanda Türkiye ile olan bağımızı güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz"
Güzel bir iş birliğine imza atıldığını belirten hummel Türkiye Ülke Direktörü Eddy Massier; "Genç ve başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu ile keyifli ve heyecan verici bir anlaşmaya imza attık. 100. yılımızı kutlarken, markamızı tanımlayan öncü başarıların, ikonik spor anlarının ve ilham verici insan becerilerinin yüzyılını da kutluyor; her alanda Türkiye ile olan bağımızı güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz" ifadelerine yer verdi. 

Künye

Reklamveren: hummel

Reklamveren Yetkilisi: Eddy Massier, Ilgın Köse Güdersoy, A. Emre Çolak 

Yönetmen: Elif Demiralp

Fotoğraf: Özgür Güdersoy

Görüntü Yönetmeni: Cengizhan Demir

Kreatif Ajans: Save As Dijital

Müşteri İlişkileri: Burçe İleri

İletişim Ajansı: İz iletişim 

Dijital Ajans: Minds2Lead 

Prodüksiyon Grup Direktörü: Betül Kılıçkaya

Prodüksiyon / Prodüktör: Vor Studio / Talip Demir

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir