Hugo Boss'dan NFT koleksiyonu

Almanya merkezli ünlü moda markası Hugo Boss'un genç giyim markası Hugo, yeni NFT koleksiyonunu duyurdu.

Almanya merkezli ünlü moda markası Hugo Boss'un genç giyim markası Hugo, yeni NFT koleksiyonunu duyurdu. Küresel yenilenme planlarının bir parçası olan NFT koleksiyonu için Imaginary Ones ile iş birliği yapan marka, ürünlerini metaverse’e taşıyacağını açıkladı. Hugo, bu gelişmeyle yeni sanal dünyanın bir parçası olmayı ve müşterilerine bütünsel ve 360 derece bir ‘metaverse’ deneyimi sunmayı amaçlıyor. ‘Embrace Your Emotions (EYE)’ olarak adlandırılan Hugo NFT koleksiyonunu tam olarak 1001 adet üç boyutlu animasyondan oluşacak. Koleksiyonun kasım ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Elde edilen gelir bağışlanacak

hugo-nft-1

Imaginary Ones'ın açıklamalarına göre, "herkesin duygularını özgürce ifade edebilmesi" fikrinde yola çıkılan NFT koleksiyonundan elde edilen gelirler ‘Youth Aware of Mental Health (YAM)’ isimli yardım kuruluşuna bağışlanacak. Diğer bir taraftan, 500 kişilik bir listede bulunan müşteriler, Hugo'nun hem fiziksel hem de NFT olarak sınırlı sayıda satışa sunulacak tişörtlerinden satın alabilecekler. Tişörtlerin üzerinde bulunacak QR kodları okutanlar, artırılmış gerçeklik efekti oluşturmak için bir Snapchat lensine yönlendirilecek. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir