Huawei Watch Ultimate Türkiye’de ön satışa sunuldu

Huawei, en yeni akıllı saati Huawei Watch Ultimate'in Türkiye’de ön satışa sunulduğunu duyurdu.

Huawei’nin geçen hafta Çin’de duyurusunu yaptığı, yeni ve devrim niteliğindeki akıllı saati Huawei Watch Ultimate, dikkat çeken premium özellikleriyle yakında Türkiye’deki kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Özellikleriyle ve tasarımıyla beğeni toplayan akıllı saat, Apple Watch Ultra’nın en büyük rakibi olmasıyla da dikkat çekmeyi başardı.

Huawei Watch Ultimate, üst düzey saatler için en iyi seçim olmasını sağlayan zarif estetiğe ve dokuya sahip yeni bir malzeme olan yenilikçi zirkonyum bazlı sıvı metal malzeme kasa ile geliyor. Genellikle geleneksel, lüks saatler için kullanılan bu malzeme ilk kez bir akıllı saatte kullanılıyor. Paslanmaz çelikten 4,5 kat daha güçlü ve 2,5 kat daha sert olması gibi benzersiz özellikleriyle, yüksek sıcaklık koşullarında deformasyona karşı direnç gösterirken, yüksek kaliteli metalik bir parlaklığa sahip ve bu da onu kayalık arazilere, sıcak çöllere, lüks akşam yemeklerine ve günlük kullanım için yanınızda götürebileceğiniz kadar dayanıklı hale getiriyor. İki farklı renk seçeneği olan Okyanus Mavisi ve Keşif Siyahı ile tasarlanan Huawei Watch Ultimate, açık hava sporları ve su geçirmezlik performansıyla piyasadaki diğer akıllı saatlerin önüne geçiyor. Her iki renge özel saat kadranları, sırasıyla 24 saat dilimindeki 24 büyük şehrin saatini gösteriyor. Bu özellik, iş profesyonellerinin nerede olurlarsa olsunlar zamanı zahmetsizce ve sezgisel olarak takip etmelerini sağlıyor.

Huawei Watch Ultimate, Huawei’nin kapsamlı sağlık yönetimi paketini kullanıcılara sunuyor. Kullanıcıları sağlıklarıyla ilgilenmeleri için güçlendiren bu paket, gelişmiş CE MDR sertifikalı EKG analizi, düzensiz kalp atış hızı bildirimi, damar sertliği riski için doğru tarama, tüm gün SpO2 izleme, tüm gece uyku takibi ve stres izleme özelliklerini içeriyor. Üstün pil ömrüne sahip her iki model de kullanıcıların 2 haftalık pil ömrünün keyfini çıkarabilecekleri yüksek hızlı şarjı destekliyor. Akıllı saatin pili bittiğinde, yeni gelişmiş kablosuz hızlı şarj sistemi 60 dakika içinde tamamen şarj olmasını ve 10 dakika içinde yüzde 25 şarj olmasını sağlıyor.

Huawei Watch Ultimate saatlerin Okyanus Mavisi 18.999 TL, Keşif Siyahı 15.999 TL fiyatla Huawei Online Mağaza üzerinde ön siparişe açıldı. Okyanus Mavisi için 700 TL sepet Ön sipariş kampanyasında Huawei 1 yıllık uzatılmış Garanti ile akıllı saatlerin Garanti ömrünü 3 yıla çıkarırken ayrıca yanında ücretsiz olarak Huawei FreeBuds 5i hediye ediyor. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir