Huawei Dünyadaki En Büyük Mağazasını Şangay’da Açtı

Çin merkezli teknoloji şirketi Huawei, Nisan ayında ilk kez Samsung‘u geçerek dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olmuştu. Teknoloji devi şimdi de corona virüs döneminde olmamıza rağmen dünyadaki en büyük mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Şangay’ın Nanjing bölgesinde, 5000 metrekarelik bir alanda açılan mağazaya, tarihi ve kültürel dokusu korunarak modernize edilen Nanjing Binası ev sahipliği yapıyor.

24 Haziran'da açılan bu yeni mağaza şirketin en büyük amiral gemisi mağazası olarak görülüyor. 500'den fazla ürüne ev sahipliği yapan mağaza, 10 dilde destek sağlayabilecek 200'den fazla müşteri danışmanı barındırıyor.

Mağazada, Huawei'nin tüketici ürün grubu birinci katta yer alırken ürünler dijital duvarlar aracılığı ile deneyimlenebiliyor. Böylece tüketiciler; günlük yaşam, iş ve eğlence ihtiyaçlarına uygun ürünleri farklı bir şekilde deneyimleyerek satın alabiliyorlar.

İkinci katta ise akıllı deneyim alanı yer alıyor. Akıllı ev, mobil ofis, fitness ve sağlık, kolay seyahat ve eğlence deneyim kategorileri ile tüketiciler, "tek tıklamayla ev moduna geçiş", "çoklu ekran iş birliği", "spor verilerinin gerçek zamanlı senkronizasyonu", "MeeTime" ve "kolay seyahat" gibi özelliklerle bugünün ve geleceğin akıllı yaşam örneklerini deneyimliyorlar.

Ayrıca mağaza da her gün, video prodüksiyon, programlama, fitness ve müzik gibi konularda eğitimler verilecek. Dünyanın dört bir yanından içerik üreticileri ve teknoloji uzmanları, her ay farklı içerikteki toplantılarını burada gerçekleştirecek.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu CEO'su Richard Yu, “Huawei her zaman için tüketicileriyle olan iletişim ve etkileşimine önem veren bir marka oldu. Bizim ilişkimiz sadece alıcı-satıcı ilişkisi değil. Müşterilerimizle daha derin bir bağımız var. Bu yeni amiral gemisi mağazası tüketicilerimiz ve uygulama geliştiricilerin bir araya geleceği özel bir platform. Bu alana entegre ettiğimiz kusursuz bir yapay zeka yaşam merkezi ile tüketicilerimize benzersiz bir yapay zeka ve nesnelerin interneti deneyimi yaşatacağımızı düşünüyoruz” dedi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir