Honda logosunu yeniledi

Honda, yeni elektrikli araçları için logosunda değişikliğe gitti.

Honda, 1981'den bu yana kullandığı logosunu güncelledi. Yeni logo, şirketin "uzanmış iki eli" temsil ettiğini söylediği mevcut H'nin minimalist bir versiyonunu içeriyor. Bu değişiklik, Honda'nın geçmişine bir gönderme yaparak, 1963'te tanıtılan orijinal logoya benzer bir tasarımı içeriyor.

Yeni H logosu, 2026'dan itibaren Amerika'da tanıtılacak olan Honda'nın 0 Serisi elektrikli otomobillerinde kullanılacak. Yeni nesil elektrikli araçlarlarındaki ilk iki model, Sedan ve Space-Hub konseptleri olarak adlandırılan araçlar olacak. 

Honda yeni marka kimliğinin, Prologue adlı elektrikli SUV modeli ile uyumlu olup olmayacağı konusunda herhangi bir açıklama yapmamakla birlikte, yapılan değişiklikle beklentilerinin markanın gelecekteki elektrikli otomobillerini temsil edeceği yönünde. Yeni "H" logosu, şirketin EV SUV'u Prologue'un arkasındaki Honda logosuyla uyumlu olup olmayacağı konusunda ise belirsizlik devam ediyor.

Honda'nın bu tarihi logo değişikliği, şirketin elektrikli araç pazarındaki geleceğine dair heyecan uyandırıcı bir adım olarak görülüyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir