Hindistan'ın sevilen kurabiye markası Britannia Good Day, kurabiyelerinin içine para saklıyor

Britannia Good Day, yeni bir kampanyayla tüketicilere bir sürpriz hazırlıyor. Kurabiyelerin içinden para çıkıyor!

Hindistan'ın bağımsız yaratıcı ajansı Talented Agency, dijital ödemeyle rafa kalkan cepte unutulan parayı bulma heycanını tekrar canlandırıyor. Hayatın küçük kazanımlarını kutlamak etrafında konumlanan Hindistan'ın en sevilen kurabiye markası Britannia Good Day, bu eski mutluluğu yeni nesile tattırmak için yeni bir kampanya başlattı.

Küçük Kazançların Bankası adıyla başlatılan kampanya kurabiyelerin içinden çıkan banknotlarla tüketiciyle buluşuyor. Hindistan genelinde binlerce cebe doldurulmuş, ₹10 ile ₹2000 arasında değişen özel tasarım banknotlar her an her kurabiyeden çıkabiliyor.

Kampanyada tanıtılan banka gerçek olmasa da banknotlar aslında gerçek. Tüketiciler tasarımları herhangi bir bankadan kendi değerinde gerçek paralara dönüştürebiliyor. Üstelik Britannia Good Day, bu ceplerden birinde bir yerlerde 50.000₹ tutarında devasa bir banknotun saklanma ihtimalinin de olduğunu söylüyor.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Britannia Good Day (@britanniagoodday_)'in paylaştığı bir gönderi

Markanın Pazarlama Direktörü Amit Doshi, kampanyayla ilgili “Kurabiye Hamuru Gerçek Hamurla buluşuyor! Britannia Good Day'i Hint mutfağından Hint gardırobuna taşımak beklenmedik bir şeydi. Pantolon almanın veya çamaşır yıkamak için vermenin bir daha asla aynı hissi vermeyeceğini umuyoruz. The Bank of Small Wins bir gerilla aktivasyonu, bir medya yeniliği ve markalar arası bir işbirliği… hepsi bir arada ve Britannia Good Day'in Everyday Small Wins marka platformunun en yeni yorumlarından biri” dedi. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir