Her adımda birlikte

Skechers, bu yıl Anneler Günü’nde hayatı ve rahat anıları birlikte yaşamanın güzelliklerini Oyuncu Sedef Avcı’yla birlikte kutluyor.

Skechers, bu yıl annelerin ilk adımdan itibaren çocuklarının hayatlarındaki yerini kutlayan bir reklam kampanyasını hayata geçirdi. Skechers, “Her Adımda Birlikte” diyerek hayatı ve rahat anıları birlikte yaşamanın güzelliklerine dikkat çektiği reklam kampanyası için Sedef Avcı kamera karşısına geçti.

Ayakkabı ve spor giyim modelleriyle her yaştan aile üyesinin hayatı daha konforlu yaşamasını sağlayan Skechers, Anneler Günü için hazırladığı bu reklam kampanyasıyla aile olmanın temsil ettiği birlikteliğe ve annelerin ilk adımdan bu yana çocuklarının hayatlarındaki önemine dikkat çekiyor.

Skechers Türkiye Pazarlama Direktörü Caner Uluğ, “Skechers’ın aile markası kimliğini yansıtarak Anneler Günü’nde ve sonraki her adımda birlikteliği canlandırdığımız bu hikayede, değerli Oyuncu Sedef Avcı’yla bir araya geldik ve başarılı bir kampanyaya imza attık. Uzun zamandır yakından takip ettiğimiz Sedef Avcı’nın sergilediği son derece samimi aile portresi, Skechers’ın marka kimliği ve değerleriyle şüphesiz çok örtüşüyor. Annelere verilebilecek en güzel hediyeleri, onların dünyasına göre hayal ettik. Umuyoruz ki, Skechers ile atılan her adımla anneler ve çocukları daha güzel anılar biriktirecekler” dedi.

Künye

Reklamveren: Skechers Türkiye

Pazarlama ve Marka Yönetimi Ekibi: Caner Uluğ, Polat Güngördü, Emre Yıldırım, Hatice Yörük Kurt

Reklam Ajansı & Yapım Şirketi: September Company

CCO: Ensar Altun

Kreatif Direktör: Utku Palamutçu

Yaratıcı Grup: Yücel Günal, Merve Morkoç

Müşteri İlişkileri: Livya Kuyumcuoğlu

Ajans Prodüktörü: Metehan Öz, Elveda Yıldırım

Reklam Yazarı: Öykü Gül

Sanat Yönetmeni: Elif Köse

Fotoğrafçı: Turan Ertekin

Yönetmen: Onur Dağ

Medya Ajansı: Kiwi Medya

PR Ajansı: Artı İletişim Yönetimi

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir