Her adım geleceğe, 100’ümüz Cumhuriyet’e

Pegasus Hava Yolları, Cumhuriyet'in 100. yılında göklere taşıyacağı 100. uçağı "Cumhuriyet”i kutlamak için hazırladığı yeni reklam filmini yayınladı.

18 yıl önce "Uçmak herkesin hakkı" diyerek yola çıkan Pegasus Hava Yolları, Cumhuriyet'in 100. yılında göklere taşıyacağı 100. uçağı "Cumhuriyet”i kutlamak için hazırladığı yeni reklam filmini yayınladı.

Cumhuriyet’in 100. yılında unutulmaz bir iz bırakma hedefiyle “Her adım geleceğe, 100’ümüz Cumhuriyet’e…” sloganlıyla hazırlanan 360 derece kampanyanın ana reklam filmi, yaklaşık 100 kişilik bir ekip tarafından 2 günlük sürede çekildi. Halit Ergenç’in seslendirdiği filmde, yardımcı pilot ve kabin ekibi olarak Pegasus çalışanları rol aldı. Pegasus’un kanatlarında cesaret, gücünde hürriyet olduğuna dikkat çeken filmde, Pegasus’un kuruluşu itibarıyla Cumhuriyet değerlerini benimseyen ve bu yolda ilerleyen bir marka oluşu ve bu duruşun şirketin büyümesine etkisi vurgulanıyor. 

Künye

Reklamveren: Pegasus Hava Yolları

Reklamveren Yetkilileri: Ahmet Bağdat, Nazlı Elif Tan Erek, Gizem Tatar Huy, Seda Ünalan, İrem Özkan, Nihan Yiğit, İremsu Acar

Reklam Ajansı: Sharpcake

Ajans Başkan Yardımcısı: Bahar Taştan

Kreatif Direktör: İpek Tığlı

Kreatif Grup Lideri: Hikmet Sungur

Reklam Yazarı: Hasan Bıçaklı, Buğçe Onur Yıldırım

Tasarım Direktörü: Noyan Küçüközcan

Tasarım Ekibi: Sümeyra Altunok, Ali Can Etik, Emre Can Şahin

Marka Direktörü: Büşra Açıkelli

Ajans Prodüktörü: Mert Bilen

Medya Ajansı: Dentsu

Yapım Şirketi: Kalafilm

Yönetmen: Ali Ardıç

Yapımcı: Hazer Baycan - Zafer Özkan

Görüntü Yönetmeni: Oktay Başpınar

Müzik: 25m2

Post Prodüksiyon: Roots

Reklam Ajansı: Sharpcake

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir