Hepsiburada Premium kullanıma açıldı

Hepsiburada, "Hepsiburada Premium" hizmetini kullanıcılarına sundu.

Hepsiburada, kullanıcılarına sunduğu "Hepsiburada Premium" üyelik modelini hayata geçirdi. Yeni servis, Türkiye’de e-ticaret alanında geliştirilen ve hayata geçirilen ilk üyelik bazlı sadakat uygulaması olma özelliği taşıyor.

Hepsiburada Premium’a, aylık 9.90₺‘a dileyen herkes üye olabiliyor. Hepsiburada Premium’a üye olanlar için geçerli öne çıkan hizmetlerden biri "yüzde 3 Hepsipapel Kazancı". Bu ayrıcalık sayesinde belirli limitler dahilinde tüm Hepsiburada alışverişlerinin yanı sıra, Hepsiburada Market ve Hepsiburada Seyahat alışverişlerinde de harcanılan miktarın yüzde 3’ü HepsiPay Cüzdanım uygulaması üzerinden Hepsiburada Premium üyelerine iade edilecek.

Üyelik modeli ile birlikte Hepsiburada Premium üyeleri, 25₺ üzeri siparişlerinde "Ücretsiz Kargo" imkânının yanı sıra, mobilya alışverişinde montaj ve araç lastiği alışverişinde montaj hizmetlerinden de ücretsiz yararlanabilecekler. 

Hepsiburada kullanıcıları Premium üyelikleri boyunca, mevcut paketi aylık 34.90₺ olan BluTV’ye de hediye olarak abone olabilecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir