Heinz'dan paketin dibinde kalan soslar için yeni buluş "Packet Roller"

Bir fast food restorantına gittiğimizde ketçap paketini sıktığımızda dibinde genellikle hep bir miktar sos kalır ve bunu çıkaramayız. Heinz, tam da bunu önlemeye yardımcı olacak bir buluş yarattı.

Packet Roller olarak adlandırılan bu ürün, sosun her bir damlasının çıkmasına yardımcı oluyor, böylece bir damla ketçapı asla boşa harcamamış oluyorsunuz. Buna “paketten bu yana sosta en büyük yenilik” deniliyor. Mekanizma bir ketçap şişesine benziyor, sos paketinizi silindirin arasına geçiriyorsunuz ve böylece sosunuzun hepsi paketten çıkmış oluyor. Ayrıca boyut olarak anahtarlık olarak kullanmak için yeterli boyutlarda.

https://www.youtube.com/watch?v=ner6wlUTqpE

Bunun yanında Marka Direktörü Ashleigh Gibson yaptığı açıklamada, "Heinz'in eşsiz tadından ve aileniz ve arkadaşlarınızla yemek yemenin keyfini çıkarmaktan daha iyi çok az şey var" dedi.

Ayrıca "Paketlerimiz, insanların hamburger ve patates kızartmasını nerede yediği önemli değil, sihri yemek zamanına getiriyor, ancak her damlayı sıkmak kolay değil. Heinz Packet Roller'ı hayranlara en sevdikleri çeşniyi tatmaları için yepyeni bir yol sunmak ve son damlanın bir daha asla boşa gitmemesini sağlamak için tasarladık." ifadelerine de yer verdi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir