Heinz, yeni kampanyasında çorbanın lezzetli tarihini hatırlatıyor

Heinz, tarih boyunca insanları besleyen ve birleştiren çorbanın kökenlerine saygı duruşunda bulunarak, çorbayı herkesin tarihte yerini alabileceği bir geleneğe dönüştürüyor.

Medeniyetler antik çağlardan bu yana büyük ölçüde evrim geçirse de, tüm nesilleri aşan, bağlayan ve birbirini rahatlatan tek bir şey var: "Çorba"

Reklam ajansı TBWA\Sydney tarafından Heinz için hazırlanan etkileyici kampanyada, Heinz Avustralya ve Yeni Zelanda, bu zamana dayanan bir yemeği yeniden keşfederek çorbanın kökenlerine bir övgü yapıyor. Antik Sümerler tarafından yenilen ve 4 bin yıllık bir tablette belgelenen Güvercin Çorbası, yemek pişirmenin en eski kayıtlarından biri olarak biliniyor.

Bugün, insanlığın "en sevilen yemeği" olarak bilinen çorba sadece lezzetli değil, aynı zamanda kolay hazırlanabilir olmasıyla da harika bir seçenek. Tarihi belgeler de bunun her yerde ve her zaman insanları memnun eden bir yemek olduğunu kanıtlar nitelikte.

TBWA\Sydney'in Yaratıcı Direktörü Katrina Alvarez-Jarratt, hazırladıkları bu kampanyanın herkesi "tarihte yerlerini almaya" ve çorba yeme geleneğinde atalarıyla birlikte olmaya davet ettiğini belirtiyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir