Heinz'dan acil lezzet durumları için duygusal destek şişeleri

Heinz, ketçapseverler için yanlarında taşıyabilecekleri "Duygusal Destek Ketçap Şişesi" üretti.

Wieden+Kennedy ve medya ajansı Carat ile işbirliği yapan Heinz, ketçapseverlerin artık her öğününe eşlik edecek. Marka randevulara veya tek başına dışarıda yenen bir yemeğe götürebileceğiniz küçük ketçap şişeleri üretii. 

Heinz'in Sevgililer Gününe özel üretiiği bu ürünü modern ilişkilerin karmaşıklıklarında yol alan herkes için tasarlandığını söylüyor. İster tek tabanca olun ister uzun süren bir ilişkiniz olsun "Duygusal Destek Ketçap Şişesi" her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün.

Heinz marka Müdür Yardımcısı Navjit Dhillon ürünle ilgili “Yılın en mantıksız aşk eylemlerinin yaşandığı zamanın (14 Şubat) şerefine, dünyanın her yerindeki Heinz hayranları için modaya uygun duygusal destek şişesinin eşdeğerini yaratmak istedik ve böylece Duygusal Destek Ketçap Şişesi doğdu!” diyor.

Amazon'da sınırlı sayıda satışa sunulan bu yol arkadaşınız, yeniden tasarlanmış ikonik bir cam şişe, Kolay kullanım için özel bir kapak, kişiselleştirilebilir Heinz çıkartmaları ve kolay taşıma için bir taşıma kayışıyla birlikte geliyor.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir