Heineken ofis çalışanlarını reklama dönüştürdü

Heineken, mesaiye kalmak zorunda olan ofis çalışanları üzerinden yeni bir reklam kampanyası hazırladı.

New York'un uzun çalışma saatleri sebebiye gecenin geç saatlerine kadar mesai harcayan ofis çalışanları Heineken'in odağından kaçmadı. Yeni kampanyasını geç saatlere kadar çalışmak zorunda kalan ofis çalışanları üzerinden kurgulayan Heineken, The New York Times'da eğlenceli görüntülere imza attı.

New York'taki aşırı çalışma kültürü hakkındaki rahatsızlığı dile getiren Heineken ekibi, çalışanların yanlarında olduklarını belirtmek adına, Midtown Manhattan'da bulunan ve sadece bir ışığı yanan kalabalık binalara, "Working late? The Closer can help”,"Overworking? Try The Closer" gibi yazılar yansıtarak projektörün kullanıldığı ofislerin karşısındaki caddede konuşlandırıldı.

Çalışanları gerçek hayattaki özneler olarak izleyicilerin ofis hayatının streslerine tanık olmaları için kullanan Heineken'in The Closer kampanyası, ofis çalışanlarını geç saatlere kadar çalışmaktan kurtaran bira olduğu mesajı taşıyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir