Hayatta her şeyi değiştiremeyiz... Yemek uygulamanız hariç!

Migros Yemek, reklam filmlerinde rakiplerinin arayüz, sıcaklık, müşteri hizmetleri gibi tüketicilerin mutsuz oldukları noktalarına cesurca gönderme yapıyor.

Uzun yıllardır hızlı teslimat konusunda öncü olan Migros, yakın dönemde yemek siparişi platformu Migros Yemek’i hayata geçirdi. Migros uygulaması içinde binlerce favori restoran ile yer alan Migros Yemek, üç filmden oluşan yeni lansman kampanyasını yayınladı.

Marka lansman iletişiminde pazardaki rakiplerinin arayüz, sıcaklık, müşteri hizmetleri gibi tüketicilerin mutsuz oldukları noktalarına cesurca gönderme yapıyor. Hayatta değiştirilemeyen durumların altını çizen üç filmde de tüketiciye "uygulamanı Migros Yemek’le değiştir" mesajı veren Migros Yemek, sürpriz kampanyalar ve birbirinden avantajlı menüler için kullanıcıları Migros uygulamasına davet ediyor.

"Berber", "Evlat" ve "Takım" filmleriyle farklı hedef kitlelere seslenen kampanyanın ajansı Twist DDB. Yönetmeni ise Public Film’den Eli Kasavi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir