Hayatın her anında

Hopi, yeni reklam filmi ile baştan aşağı yenilendiğini duyurdu.

Hopi, yeni reklam filmi ile perakendede “icat çıkarma” vizyonuyla baştan aşağı yenilendiğini duyurdu. Uygulama, yayınladığı dijital reklam filminde, yeni özellikleri ile birlikte artık bir alışveriş uygulamasından çok daha fazlası olduğunun altını çiziyor.

Reklam filminde ‘Önce bi Hopi’ diyerek kullanıcılarına seslenen Hopi, marka algısını; 15.8 milyon kullanıcısı için bir ürünü satın alma fikri akıllarına düştüğü andan itibaren yani “hayatın her anında” yanlarında olan güvenilir bir marka ve alışveriş arkadaşı olarak konumlandırıyor.

Hopi, YW İstanbul tarafından hazırlanan reklam filminin; Alışveriş, Paylaş Kazan ve Kartsız Taksit Limiti gibi yeni özelliklerini anlattığı üç kısa versiyonunu da yayınladı.  

Filmin prodüksiyonunu Gorilla yaparken, yönetmenliğini ise Fatih Sinan Şimşek üstlendi. Kampanya fotoğrafları ise Jul Creative ile Serdar Acar imzası taşıyor. 

Künye

Marka: Hopi

Marka Ekibi: Gül Sağır Aydın, Yiğit Kalafatoğlu, Alara Akyiğit, Sena Toprakçı, Selen Kural, Yasemen Yücel

Reklam Ajansı: Youth Works

Ajans Başkanı: Seden Gürcü

CCO: Fatih Sinan Şimşek

CD: Kerem Çar

Kreatif Ekip: Asena Üstün, Buğçe Yıldırım, Ecem Çalık, Nur Yanık, Selman Vardar, Kevser Köseoğlu, Özlem Çalışkan, İrem Kartal

Müşteri İlişkileri: Ümit Yılmaz, Seyithan Çatı, Murat Turgut

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir