Harley-Davidson ve LEGO'dan Benzersiz Bir Tasarım

Koleksiyonerlere hitap eden iki marka Harley-Davidson ve LEGO hayranlarını sevindirecek bir iş birliği yaptı ve Harley-Davidson’ın ikonik motorsikleti Milwaukee, 1023 parçadan oluşan bir legoya dönüştü.

İş birliğinin tanıtılması için tasarlanan gerçek boyutlardaki Milwaukee lego tasarımında gümüş kaplamalar bulunuyor. Tasarım aynı zamanda Wi-Fi animasyon kontrolü, ses ve ışık efektlerini de barındırıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=BvS7tV6_fVM

Gerçek bir motorsiklette olan her parça özenle bu küçük lego maketlerine de yerleştirilmiş. Evleri ve ofisleri süsleyecek olan ve iki ünlü markanın iş birliğinden doğan tasarım epey ilgi çekecek gibi görünüyor.

LEGO’dan Mike Psiaki, “Klasikleşmiş Harley-Davidson motosikletini LEGO formunda hayata geçirmek bizim için heyecan verici. Tasarım ve ileri mühendislik öğeleri sunan model, ikonik motosikletin detaylarına dikkat çekiyor. Sürükleyici bir deneyim sunan yeni tasarımımız, Harley-Davidson meraklıları ve her yaştan LEGO hayranı için benzersiz bir koleksiyon ürünü” dedi.

Harley-Davidson Pazarlama Direktörü Heather Malenshek, “Yaratıcılık denince akla gelen bir LEGO ile yaptığımız işbirliğinden son derece mutluyuz. LEGO ve Harley-Davidson tutkunlarının ortaya çıkan sonuçtan ilham almalarının yanında, yapım aşamasının da keyfini çıkarmalarını istiyoruz” dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir