Hall of Fame'in yeni yıldızları belli oldu

Tech Brands, The Hammers Awards ve MarTech Awards'te ödül kazanan markaların ve ajansların yer aldığı Hall of Fame listesi güncellendi.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı projelerini ödüllendirilen MarTech Awards ve Türkiye’nin en teknolojik markalarını ödüllendiren Tech Brands Turkey'de ödül sahibi olan marka ve ajansların yer aldığı Hall of Fame güncellendi.

Pazarlamasyon olarak her yıl hazırladığımız Hall of Fame bölümümüzü, Tech Brands ve MarTech Awards'te ödül kazanan markalar ve ajanslar güncelledi.

Listede bu yılın en çok ödül kazanan markaları; L’Oréal, Vodafone ve Unilever oldu. L’Oréal, toplamda 10 MarTech alırken Vodafone ise 8 MarTech ödülüne layık görüldü. Vodafone'u 4 MarTech ödülü ile Unilever takip etti.

Bu yılın en çok ödül kazanan ajansları listesinde ilk sıraya ise 6 MarTech ödülü ile Publicis Groupe Türkiye yerleşti. İkinci sırayı ise Mindshare ve Forward Media paylaşıyor. İki ajansın her biri toplamda 5 MarTech ödülü alarak listenin ikinci sırasında kendilerine yer buldular.

Tüm zamanların en çok ödül kazanan markası önceki yılda olduğu gibi Vestel olurken en çok ödül kazanan ajansı ise OMD oldu. 

Ödül kazanan markaların ve ajansların yer aldığı listenin devamına buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir