GüzelEnerji kurumsal kimliğini yeniledi

TotalEnergies İstasyonları, M Oil İstasyonları ve Otojet markalarını bünyesinde bulunduran Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş., yenilenen kurumsal kimliğiyle birlikte, şirket karakterinin enerjik, sürdürülebilir ve küresel özelliklerini yansıtan yeni logosunu tanıttı.

TotalEnergies ve M Oil İstasyonları markalarının yanı sıra Otojet markasının da ana şirketi olan GüzelEnerji, yeni adı ve logosuyla faaliyetlerine devam edecek.

Yeni logodaki turuncu, koyu ve açık turkuaz renkleri "enerjik, sürdürebilir ve küresel" olmayı temsil ediyor. Renkli çizgilerle oluşturulan amblemin ortasında yer alan üçgen, GüzelEnerji'nin faaliyet gösterdiği sektörde geleceği yeniden şekillendiren bir marka olduğuna işaret ediyor.

Genişleyen ağıyla Türkiye’nin dört yanında güçleniyor 
2023 Ocak ayı itibarıyla GüzelEnerji, toplam istasyon sayısını 907'ye, hizmet verdiği il sayısını 79'a ve YakıtMatik hizmet noktalarını 650 istasyona yükseltti. Gebze, Aliağa, Tekirdağ Marmara Ereğlisi, Ankara, Yarımca ve Samsun'da toplam 550 bin m3 kapasiteli akaryakıt ve LPG tesislerine sahip olan GüzelEnerji'nin ayrıca İzmir Çiğli'de madeni yağ üretim tesisi bulunuyor.

Denizcilik yakıtları alanında da faaliyet gösteren GüzelEnerji, Türkiye'nin çeşitli noktalarında kabotaj sınırları içinde sefer yapan tüm deniz araçlarına ÖTV'siz yakıt temin ediyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir