Gül Sağır Aydın Gratis’in Yeni Pazarlama Direktörü Oldu

Gratis’in yeni Pazarlama ve E-Ticaret Direktörü Gül Sağır Aydın oldu. Son iki yıldır Kiğılı Pazarlama Direktörü olarak imza attığı başarılı projelerle öne çıkan Aydın, Gratis’te icra kurulunda da görev alacak.

Gül Sağır Aydın Kimdir?

Kariyerine British Amerikan Tobacco’da Ticari pazarlama yöneticisi olarak başlayan ve sektörde 20 yıla yakın deneyimi olan Gül Sağır Aydın, Kütaş Teekanne Pazarlama Yöneticisi, GıdaSA Sabancı Gıda ürün müdür yardımcılığı yaptı. Aydın, Turkcell’de yaklaşık 10 yıl ticari pazarlama, yerelleşme stratejileri ve perakende yönetimi konularında çeşitli pozisyonlarda yöneticilik görevlerini üstlendi. Turkcell’in ardından Seramiksan’da Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Aydın 2018’de Kiğılı’nın Pazarlama Direktörü oldu. Gül Sağır Aydın yeni dönemde Gratis Pazarlama ve E-Ticaret Direktörü olarak görev yapacak Ayrıca Aydın Gratis’te icra kurulunda da görev alacak.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir