GroupM Türkiye’de Head of Content Görevine Serhat Demir Atandı

GroupM Türkiye’nin yönetimi içinde atamalar devam ediyor. Medya planlama ve içerik yönetiminde oldukça deneyimli olan Serhat Demir, Wavemaker’da yürüttüğü müşteri çözümleri ve içerikten sorumlu yönetici rolüyle beraber GroupM Türkiye’nin Head of Content görevini de üstlendi.

Serhat Demir İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra OMD ve Zenithoptimedia’da çalışarak medya planlama kariyerine başladı. 2009 yılında katıldığı GroupM’de MEC ve Wavemaker çatısı altında bir çok global ve yerli markaya hizmet verdi. 2015 yılı itibariyle müşteri çözümleri ve içerikten sorumlu yönetici ortak olarak görev yapmaya başladı.

Demir, Haziran 2020 itibariyle Wavemaker’da müşteri çözümleri ve içerikten sorumlu yönetici ortak rolünün yanı sıra GroupM Türkiye Head of Content olarak görev yapmaya başladı. Demir, yeni görevinden dolayı çok heyecanlı ve mutlu olduğunu ifade etti.

MarTech Awards 2022'nin son başvuru tarihi uzatıldı

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'un son başvuru tarihi [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir