Gi Group’tan, Deprem İstihdam Seferberliği projesine destek

Uluslararası insan kaynakları danışmanlık şirketi Gi Group, Deprem İstihdam Seferberliği projesi kapsamında; Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen depremzedeleri, istihdam imkânı sağlamak isteyen kurumlarla buluşturacağını açıkladı.

Gi Group, 6 Şubat'ta gerçekleşen ve 10 ilimizi etkileyen depremde; ailelerini, evlerini ve işlerini kaybeden depremzedelerin normal hayatlarına geçiş süreçlerine destek olmak için harekete geçti. Gi Group Holding’in çatısı altında faaliyet gösteren, 58’den fazla ülkede 31 ofis, 650 şube ve 5 binden fazla çalışanı bulunan Gi Group, uzmanlık ve deneyimlerini depremzedeler ve onlara iş imkânı sağlayabilecek iş ortaklarına bedelsiz ve gönüllü olarak sunacaklarını bildirdi.  

Depremden etkilenen vatandaşlar, web adresinde yer alan "Adaylar" seçeneği başlığına tıklayarak depremzede genel başvuru ilan sayfası üzerinden özgeçmişlerini paylaşabilecekler. İstihdam desteği sağlamak isteyen kurumlar ise aynı alanda yer alan "İşverenler" bölümünden taleplerini Gi Group danışmanlarına iletebilecekler.

Gi Group danışmanları, depremzede adaylar ve onlara istihdam desteği sağlamak isteyen işverenler ile iletişime geçecek uygun pozisyonlara yerleşmeleri için yardımcı olacaklar. Ayrıca Gi Group, ihtiyaç duyulması halinde depremzede adayların, danışmanlar tarafından görüşmelere hazırlanmaları konusunda da destek olacak.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir