Gi Group Holding'de üst düzey atama

Gi Group Holding’in yeni ülke müdürü belli oldu.

Türkiye Gi Group Holding’in yönetimindeki bayrak değişimi gerçekleşti. Gi Group Holding çatısında 7 yılı aşkın süredir, Grafton ve Wyser markalarının direktörlüğünü yapan Berat Demirel, 1 Ocak 2023 tarihinde Türkiye Gi Group Holding Ülke Müdürü olarak görevi devraldı. 

Uzun yıllardır kariyerine uluslararası şirketlerde üst düzey yönetici olarak yer alan Berat Demirel, kariyer yolculuğuna 2008 yılında İnsan Kaynakları danışmanlık ve işe alım sektöründe adım attı. 2011 yılında kariyerine üst düzey yönetici olarak devam eden Demirel,  2015-2022 yılında Gi Group Holding bünyesindeki Wyser ve Grafton’da Kıdemli Direktör olarak görev aldı.

Demirel, Gi Group Holding Türkiye’nin tarihinde önemli bir refarans olmak ile birlikte şirketin büyümesinde de çok önemli bir yere sahip. Wyser’in Türkiye operasyonunun başarıyla sıfırdan kurulmasının yanında, Grafton markasının da Türkiye projesine öncülük ederek, daha hacimli operasyonların yönetildiği bu organizasyonda yer aldı. 2023 Ocak ayı itibarıyla Gi Group Holding Türkiye Ülke Müdürü olarak atanan Demirel, şirket çatısı altındaki Gi Group, Grafton, Wyser ve Tack TMI markalarının Türkiye operasyonlarından sorumlu olacak.

Berat Demirel, 2023 yılında müşteriler için daha fazla uzmanlık ve kapasite, çalışanlar için ise sürdürülebilir fırsatlar sunarak bütüncül bir yaklaşım yaratmaya odaklanacak.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir