General Mobile, iki yeni akıllı telefonunu tanıttı: Phoenix 5G ve GM 24 Pro

General Mobile, yeni ürünleriyle ürün gamını genişletiyor. Marka, General Mobile Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlkay Cihaner ev sahipliğinde düzenlediği basın toplantısında yeni teknoloji ekosistem ürünleriyle birlikte merakla beklenen iki yeni akıllı telefonunu tanıttı.

General Mobile, düzenlediği basın toplantısında yeni ürünlerini tanıttı. Merakla beklenen GM Phoenix 5G ve GM 24 Pro ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunan General Mobile lansmanında, genişbant çözümlerine, akıllı ev ürünlerine ve giyilebilir aksesuarlarına da yer verdi. 

General Mobile Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlkay Cihaner; “General Mobile olarak 2005 yılından bu yana sürdürdüğümüz başarılı iş modelimizi, genişleyen tüketici trendleri, gelişen teknolojiler ve dönüşen iş modelleri ile birlikte biz de her geçen gün geliştiriyor ve genişletiyoruz. Bu doğrultuda akıllı telefonla ile yakaladığımız başarıyı, bir teknoloji ekosistemi oluşturmak noktasında da sürdürüyoruz.” dedi. Genişbant ürünlerine de değinen Cihaner; “General Mobile markamızın teknoloji ekosistemi dönüşümünü sağlayarak 360 derece fayda odaklı bir yapı tasarlıyoruz ve 5G inisiyatifi bunun en önemli parçalarından birisi. Bu doğrultuda merkezi Tayvan’da bulunan dünyanın en büyük elektronik üreticisi Foxconn ile güçlerimizi birleştirdik. 5G genişbant ve sabit genişbant ürünlerini Foxconn ile birlikte geliştiriyor ve tüm dünyaya satışını gerçekleştiriyoruz. Yakın zamanda Hindistan’ın en büyük mobil operatörlerinden biri ile anlaşma sağladık. Yıllık 9 milyon adet ile Hindistan’da yüzde 25 pazar payına ulaşacak bu anlaşma ile birlikte ayda 750 bin adet General Mobile Wi-Fi 6 Home Gateway ürünü satışını gerçekleştireceğiz.” dedi.

General Mobile Phoenix 5G özellikleri ve fiyatı
GM Phoenix 5G, ön bölümde 120Hz yenileme hızı ve FHD+ çözünürlük sunan 6,78 inç LTPO AMOLED ekran ile geliyor. 3D kavisli ekranıyla GM Phoenix 5G, 1 milyardan fazla renk uzayı ile yüksek renk doğruluğu sağlarken, 6.78" FHD+ geniş ekranı sayesinde her detayı daha net ve daha gerçekçi deneyimlemenize olanak tanıyor. GM Phoenix 5G’nin Schott Xensation 0.55mm güçlendirilmiş cam korumasıyla geldiğini de belirtelim. Cihazın arka bölümünde ise, 200MP çözünürlüklü Matrix kamera, 8MP geniş açı, 2MP makro ve 2MP derinlik sensörleri bulunuyor. Yapay zekâ ile desteklenen Matrix ana kamera, QPDAF, EIS, f/1.88 diyafram ve dört faz algılamalı otomatik netleme özelliğine sahip. Ön bölümde ise, görüntülü görüşmeler ve selfie çekimleri için 16MP sensöre yer verilmiş. Aynı zamanda hızlı tempolu yaşama uyum sağlayan GM Phoenix 5G'nin kalbinde yüksek performanslı MediaTek Dimensity 7050 5G işlemci yatıyor. 8 çekirdekli işlemcisi ve 16GB’a varan RAM teknolojisiyle hızlı ve akıcı bir kullanım deneyimi vadediyor. Etkileyici batarya ömrü ve 66W ultra hızlı şarj özelliğiyle dikkat çeken GM Phoenix 5G ekran içine yerleştirdiği parmak izi okuyucusu ile güvenlik konusunda da tatmin ediyor.

GM Phoenix 5G, generalmobile.com’a özel GM Pods 3 Pro veya GM Watch hediyesi ile ön siparişe açıldı. GM Phoenix 5G, 31 Ağustos itibarıyla kullanıcılarıyla buluşacak. Karbon siyahı renk seçeneğiyle beraber gelen General Mobile GM Phoenix 5G için 16 bin 499 TL fiyat belirlendi.

General Mobile GM 24 Pro özellikleri ve fiyatı
General Mobile GM 24 Pro, köşeli tasarım çizgisini benimseyen ve iki farklı renkte geliyor. 7.96 mm kalınlığa sahip Beyaz Kuğu ve Gri Gölge renkleriyle gelen GM 24 Pro, kullanıcılarına ince ve hafif bir akıllı telefon deneyimi sunmayı vadediyor. Telefon kare bir form ile karşımıza çıkarken arka tarafta cam bir yüzey ve 3 adet kamera yer alıyor. Telefonun yan tarafındaysa ses açma kapama ve güç tuşu yer alıyor. 6.7" FHD+ boyutlu ekranını AMOLED teknolojisiyle donatan GM 24 Pro, 120Hz ekran yenileme hızı sunuyor. Mediatek Helio G99 işlemcisiyle oyunlarınızı, uygulamalarınızı ve çoklu görevlerinizi akıcı bir şekilde yönetmenizi sağlayan GM 24 Pro, 16GB’a varan RAM ile  performansı üst seviyelere çıkarıyor. 256GB hafızası bulunan GM 24 Pro, ayrıca 1TB’a kadar da MicroSD kart desteği  sağlıyor.  Performansı ile kendinden söz ettiren GM 24 Pro 5000mAh pil ömrü ve 33W hızlı şarjı tüm gün kullanım sağlıyor. 108MP AI Süper Piksel Modu ile fotoğraflarınızı inanılmaz bir detayla yakalayarak gerçekliği en net şekilde yansıtmanızı sağlayan GM 24 Pro’nun ayrıca makro ve derinlik kameraları da bulunuyor. 

GM 24 Pro, generalmobile.com’a özel GM Pods 3 hediyesi ile ön siparişe açıldı. GM 24 Pro, 31 Ağustos itibarıyla kullanıcılarıyla buluşacak. Gri gölge ve beyaz kuğu olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle beraber gelen General Mobile GM 24 Pro için 10 bin 299 TL fiyat belirlendi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir