Gemius Türkiye Müdürü İdil Kesten ile MarTech Hakkında Konuştuk

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği, bu yıl 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde gerçekleşecek olan MarTech Awards’ın jüri kadrosunun belli olan isimlerini sizlerle paylaşmıştık.

MarTech Awards jüri üyelerimizle martech ekosisteminin dününü bugününü ve geleceğini konuştuğumuz, MarTech Awards hakkında kısa röportajlar yaptığımız serimizin yeni röportajını Gemius Türkiye Müdürü İdil Kesten ile gerçekleştirdik. Keyifli izlemeler…

https://www.youtube.com/watch?v=b6Yop83rf9k

İdil Kesten Kimdir?

İdil Kesten, 2013 yılından beri dijital reklam teknoloji ve medya araştırmaları alanlarında faaliyet gösteren Gemius’un Türkiye ve Ortadoğu ofisini yönetmektedir. Gemius öncesinde comScore’un Türkiye’deki ürün ve hizmetlerinden sorumlu İş Geliştirme Müdürü olarak çalıştı.

Kesten, Webrazzi Summit, Webrazzi Eticaret, Webrazzi Dijital,  Digital Age Summit, Brand Week İstanbul, Dijital Ekonomi ve Eticaret Zirvesi, Boğaziçi Dijital Pazarlama Zirvesi gibi konferanslarda konuşmacı, TÜAD, Bilgi Eğitim, Yeditepe Üniversitesi, IAB Türkiye Dijital Pazarlama Sertifikası gibi kurumların seminer ve programlarında eğitmenlik yapmıştır. Digital Age Dergisi’nin yazarlarından olan Kesten, Galatasaray Üniversitesi mezunudur.

Haftanın Web3 gelişmeleri artık YouTube'da!

Haftanın en önemli Web3 gelişmelerini meraklılarıyla buluşturan "Haftanın önemli Web3 gelişmeleri" artık YouTube'da!

Bunlar İlginizi Çekebilir