Gelecek yüzyılın manifestosunu duyurduk!

23 Ekim’de gerçekleştirdiğimiz Meetup Istanbul’un açılış gecesinde, ‘Çünkü biz biriz!’ mottosundan yola çıkarak birden çok yapay zekâ teknolojisiyle hazırladığımız manifestomuzu, davetlilerimize ve tüm iş dünyasına duyurduk.

23 Ekim'de gerçekleşen "100. Yıl Cumhuriyet Kokteyli"nde, Cumhuriyetimizin 100. yılını büyük bir coşkuyla kutlarken aynı zamanda Pazarlamasyon’un Web 3.0 lansmanını da gerçekleştirdik. 100. yıla özel olarak hazırladığımız “Gelecek yüzyılın manifestosu”nu davetlilerimize ve tüm iş dünyasına duyurduk.

Gece, Pazarlamasyon'un Kurucu ve CEO'su Necip Murat'ın açılış konuşmasıyla başladı. The Hammers Awards jüri üyeleri, Türkiye'nin en başarılı pazarlama ekiplerini yöneten liderleri (The Hammers Awards Altın Ödül sahipleri) ve New Generation Community üyeleri, gelecek yüzyıla dair düşünce ve temennilerini paylaşmak için bir araya geldiler. "Çünkü biz biriz!" mottosundan ilham alarak, birden çok yapay zekâ teknolojisiyle hazırlanan "Gelecek Yüzyılın Manifestosu"nu yeni yüzyıla ilham kaynağı olması amacıyla katılımcılara duyurduk.

Wyndham Grand Istanbul Levent ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, muhteşem bir atmosfere sahne oldu. Davetliler, Atatürk'ün çeşitli portrelerinin yer aldığı yol boyunca salona ilerlediler. Ardından sahnede, cumhuriyetimizin gelecek yüzyılına dair temennilerini paylaştılar. 

Gelecek yüzyılın manifestosu

Cumhuriyetimizin temel ilkelerine olan bağlılığımızı yürekten hissettiğimiz bu anlamlı dönemde, cumhuriyetimizin 100. yılını coşku ve gurur içinde kutluyoruz. Mustafa Kemal Atatürk'ün büyük vizyonu ve önderliğiyle kurulan cumhuriyet, Türk milletinin birlik ve beraberliği ile şekillenen özgürlüğü ve eşitliği temsil ederken biz de bu büyük mirası koruma ve daha yükseklere taşıma sorumluluğunu büyük bir mutlulukla üstleniyoruz. Toplumsal farklılıkları kucaklayarak, eşitlik ve özgürlüğün rehberliğinde geleceğe umutla bakıyoruz. Bilim, sanat, teknoloji ve eğitim alanlarında dünya sahnesinde liderlik yapmayı hedeflerken, birbirimize ve dünya vatandaşlarına daha fazla saygı gösterme arzusuyla yeni bir yüzyıla ilham vermek istiyoruz.

Cumhuriyet, Türk milletinin bir araya gelme gücünü ve vatanseverliğini temsil ederken, 100 yıl boyunca sağladığı kazanımlarla Türkiye'yi daha büyük hedeflere taşıdığı bu kutlu yolda durmadan, aynı inanç ve kararlılıkla ilerlemeye devam ediyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü, sadece bir geçmişi anma değil, aynı zamanda geleceğe olan bağlılığımızın bir ifadesi… Bu yüzyıllık mirası korumak ve daha da büyütmek için birlikte çalışarak, Türkiye'yi aydınlık ve umut dolu yarınlara taşımaya kararlıyız.

Cumhuriyetimizin ilkelerini gururla taşıyor ve Atatürk'ün hayalini gerçekleştirmeye adanmışlığımızı sürdürüyoruz.

Gecede bizlere eşlik eden C Level yöneticilere, manifestoya katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Altuğ Ünüvar / Mey|Diageo

Arzu Yazgan / Tofaş

Ayşenur Aydın / Opet

Barış Sönmez / Defacto

Beril Alakoç / Akbank

Begüm Arş Türk / Logo Yazılım

Berna Ergüntan / ANADOLU SİGORTA

Besime Bakiler / Lezita

Bora Denizci /  Arcelik

Didem Namver /  PepsiCo

Duygu Badem Uylukçuoğlu / Vestel

Duygu Süleymanoğlu / DİMES

Emre Kurtoğlu / Teknosa

Esra Arslanbaş Kaynak / Otokoç Otomotiv

Gamze Numanoğlu / Aktif Bank

Gökçen Akyol Yamaner / Flormar

Gül Sağır Aydın / Hopi

M. Oğuzcan Bülbül / Abdi İbrahim

Merve Naz Atmaca Özdurak / BluTV

Nazım Erdoğan / sahibinden.com

Necip Murat / Pazarlamasyon

Nurçin Koçoğlu / Boyner Büyük Mağazacılık

Onur Kırcı / Allianz Türkiye

Özlem Zülal / Özlem Zülal

Pelin Çiftçioğlu / Çelebi

Pelin Erkıralp / Sabancı Holding

Perin Saraoğlu / Papara

Selda Susal Saatçi / Anadolu Efes

Serra Yılmaz / Sistem Global

Sevda Tarcan Demir / ebebek

Simgül Madanoğlu / Bilyoner

Sinan Seha Türkseven / Petrol Ofisi Grubu

Sinem Serdar / Migros

Sinem Serdar / MİGROS

Şirin Işık / Humm Organic

Talat İşçioğlu / Ford Türkiye

Yüce Kaner Atalay / Dardanel

Zeynep Ege Dura / Edenred Türkiye

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir