Geleceğimizi kimseye vermiyoruz!

Sabancı Holding, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında hazırladığı reklam filminde “Geleceğimizi Kimseye Vermiyoruz” diyor.

Sabancı Holding, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında hazırladığı reklam filmini sosyal medya hesaplarından paylaştı. “Geleceğimizi Kimseye Vermiyoruz” mottosunu taşıyan kampanya ile Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olan beyin göçüne dikkat çeken Sabancı, başlatacağı yeni seferberlik hamlesinin duyurusunu da gerçekleştirmiş oldu. 

Buna göre, 2021 yılında başlatılan ve 3 yıl içerisinde Türkiye’nin en geniş katılımlı sosyal sorumluluk hareketine dönüşen Sabancı Cumhuriyet Seferberliği, yeni dönemde yoluna Sabancı Gençlik Seferberliği olarak devam edecek. Proje ile Türkiye’nin farklı illerinde Sabancı Teknoloji ve Etki Merkezleri ağı kurulacak; üreten, değer yaratan, fikrine sahip çıkan gençlere destek verilecek. Bu merkezlerle, ülkemizin beyin gücünün Türkiye’de kalması, Türkiye çapındaki girişimcilere inovasyona erişim konusunda fırsat eşitliği sağlanması amaçlanıyor. 

Bu topraklara karşı sorumluluğumuzun farkındayız
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sabancı Holding Kurumsal Marka Yönetimi ve İletişim Bölüm Başkanı Filiz Karagül Tüzün, “Cumhuriyet ile neredeyse yaşıt olan, yaklaşık 100 yıldır Cumhuriyet ile aynı yolu yürüyen bir Topluluk olarak, bu topraklara karşı sorumluluğumuzun farkındayız. Bu sorumluluk sadece üretimle, istihdamla, yatırımla açıklanamaz. Bu ülkenin gençlerine umut vermek, onlara yeni beceriler kazandırmak, fikirlerini, yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri bir ortam sağlamak, bizim onlara karşı görevimiz. Bu aynı zamanda, ‘Biz, her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışık saçan çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir’ diyen Atatürk’ün bizlere bıraktığı mirasa sahip çıkmaktır. Sabancı Gençlik Seferberliği’nin temelinde de bu anlayış var. Filmimizi de bu doğrultuda hazırladık. 29 Ekim gibi, 19 Mayıs’ı da sadece kutlamanın yeterli olmadığını; gençlerimize vereceğimiz en büyük hediyenin sözden aksiyona geçmek olduğunu bir kez daha ortaya koymak istedik” dedi.

Detaylar için sabancigenclikseferberligi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Künye

Reklamveren: Sabancı Holding

Reklamveren Yetkilisi: Filiz Karagül Tüzün, Duygu Kayan Bulut, Büşra Karataş

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul 

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Grup Kreatif Direktör: Mesut Koçarslan

Kreatif Direktör: Serdar Güngör

Kreatif Grup Lideri: Sungun Çalışkan

Yaratıcı Ekip: Mustafa Pamuk, Muhammed Ergül

Genel Müdür: Tuğyan Çelik

Genel Müdür Yardımcısı: Ömer Üstündağ

Marka Ekibi: Çağla Yalçınkaya, Bahar Kılıç, Dilşah Koşkan

CSO: Toygun Yılmazer 

Stratejik Planlama: Onur Aydın,Yunuscan Hısımcıl

Prodüksiyon Ekibi: Canan Polat, Mert Adabaş

Optimizasyon Ekibi: Neslihan Gücüm, Gözde Bilir

Yönetmen: Çağatay Kaya

Prodüksiyon Şirketi: Ptot Film

Seslendirme: Yetkin Dikinciler

Vokal: Karsu 

Müzik: 3K1A

Orjinal Müzik: Nazan Öncel / Pelikan Müzik 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir