Gamification Meetup’a Katıl, Sen De #oyunagel

GamFed Konferansı: Gamification Meetup, 2 Haziran 2019 Pazar günü Bahçeşehir Beşiktaş Kampüsü'nün ev sahipliğinde 3.kez oyun ve oyunlaştırma meraklıları ile buluşacak. Etkinliğin bu seneki teması ise “#oyunagel” etiketiyle “Kahramanın Yolculuğu-Hero’s Journey” olarak belirlendi.

Oyun, oyunlaştırma ve iş dünyasındaki arttırılmış gerçeklik gibi yeni nesil uygulamaları kapsayan, uluslararası sunumlar, atölye çalışmaları ve fuaye alanında yerini alacak oyuna gönül vermiş kurumları içinde barındıran yeni nesil etkinlikler, oyunlaştırmaya ilgi duyan tüm katılımcılara yeni bir vizyon sunmayı hedefliyor. Ayrıca etkinlik bu yıl katılımcılarına unutulmaz E-spor deneyimi yaşatacak sürpriz bir içerik ile geliyor.

Önceki yıllarda olduğu gibi, katılımcılar oyunlaştırma alanında uluslararası platformlarda yer alan yerli ve yabancı pek çok ünlü konuşmacıyı dinleme ve atölyelerine katılma şansını yakalayacaklar. Bu yılki etkinlikte Amsterdam Circular IQ yöneticisi ve Gamfed kurucusu Niels van der Linden, Engaging Lab GmbH CEO'su ve Gamfed #Oyunlaştırma Konfederasyonu'nun 4 Kurucu Ortağından biri olan Roman Rackwitz, Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Müşaviri ve Baş Danışmanı Sayın Adem Çilek, Hadi - Bilgi Yarışması kurucusu Gökhan Örün, Women in Games Türkiye kurucusu Simay Dinç, Akademisyen ve yazar Uğur Batı, Prof. Dr. Belma Tuğrul, Kerem Dündar, Sertaç Taşdelen, Akar Şümşet, Aysu Erensoy, Bager Akbay gibi değerli isimler yer alacak. 

Güncellenen konuşmacıları;http://www.gamificationmeetup.com/tr/konusmacilar/ adresinden takip edebilirsiniz.

"Oyunlaştırma" kavramını öğrenmek, deneyimlemek ve paylaşmak isteyen her bireye açık bir yapı olan GamFed Konferansları aynı zamanda geniş network ağı sayesinde katılımcılara sektördeki olası her kişi ve kuruluş ile tanışma imkanı sağlayacak.

Oyunu ciddiye alan herkes için sınırlı sayıdaki 50 TL’lık öğrenci ve öğretmen indirimli biletlerin satışı ise devam ediyor. Oyunda yerinizi almak istiyorsanız; MBTGMFDpromosyon kodu ile sınırlı sayıda satılmakta olan bu biletleri kaçırmamanızı öneririz.

 GamFed Hakkında

GamFed , “Global Oyunlaştırma  Federasyonu” (International Gamification Federation) olup tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de “Oyunlaştırma” tekniğini yaygınlaştırmak, bireyleri, şirketleri, okulları bu tekniğin doğru kullanımına teşvik etme ve bu konuda olanak sağlama amacını güden bir dernektir.  Oyunlaştırma kavramı "oyun mekaniklerinin profesyonel alanlarda davranış değişikliği sağlamak amacı ile kullanılması" olarak tanımlanmaktadır.

GamFed’ in dünya üzerinde farklı ülkelerde elçileri bulunmaktadır, Türkiye elçisi Ercan Altuğ  Yılmaz, bu oluşumun Türkiye’de ilerlemesine destek olmaktadır ve GamFed Türkiye kadrosu tamamen gönüllü bireylerden oluşmaktadır. Gamfed Konferanslarının gelirleri, GamFed Türkiye ekibi tarafından belirlenen sivil toplum örgütlerine bağışlanmakta, özellikle üniversitelere “oyunlaştırma” konusunda seminerler düzenlemek üzere kullanılmaktadır. Gamfed Konferanslarının yanı sıra ilk kez geçtiğimiz yıl Gamfed Gamification Hackathon ismi ile oyunlaştırma gönüllülerinin şirketler ile buluşup tasarladıkları oyunlaştırma projelerini paylaşmaları sağlanmıştır.

Konferans Katılımcı Kaydı için: http://www.gamificationmeetup.com/#tickets

Detaylı Bilgi için: http://www.gamificationmeetup.com/

E-posta: [email protected]

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir