Galatasaray yeni sezon formalarını, yayınladığı reklam filmiyle tanıttı

Galatasaray, yeni sezon formalarını yayınladığı reklam filmi ile duyurdu. Forma üreticisi Nike ile 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunan kulübün yeni sezon formaları, "Yakından bak anlarsın neden ilk ve tek olduğumuzu" sloganıyla paylaşıldı.

Reklam filminde Galatasaraylı futbolcular Arda Turan, Oğulcan Çağlayan ve Mustafa Muhammed yer aldı. Videoda "Yakından bak anlarsın neden ilk ve tek olduğunu" ifadesiyle Galatasaray'ın Avrupa'da kupa kaldıran ilk ve tek Türk futbol kulübü olduğu başarısına dikkat çekiliyor. UEFA Kupası, UEFA Süper Kupası ve Süper Lig'de dördüncü yıldızı alan ilk takım olması gibi başarılarının anlatıldığı video, "#İlkveTek" etiketiyle paylaşıldı.

Reklam filmi, "Avrupa’da ilk giydiğimiz formadan esinlenilen iç saha formamız ve karanlığı aydınlatan kupamızı temsil eden deplasman formamız satışta" ifadesiyle paylaşıldı. Galatasaray, bu sezon düz parçalı forma yerine Avrupa kupalarında giydiği ilk formasından esinlenerek tasarlanan diyagonal parçalı formayı satışa sundu.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=H_-SOkVWERY[/embed]

MarTech Awards 2022'nin son başvuru tarihi uzatıldı

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'un son başvuru tarihi [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir