Foxplay ve Hepsiburada İşbirliği ile Dünyada Bir İlk: “İzlerken Al”

FOX’un yeni online içerik platformu FOXplay, Türkiye’nin liderlerinden olan e-ticaret platformu Hepsiburada ile büyük bir iş birliğine imza attı.

İkiliden "Keşke zamanında Bihter'in parfümü, Hürrem'in yüzünü için de olsaydı" dedirtecek bir uygulama geldi. FOXplay ve Hepsiburada işbirliğine göre; Türkiye’nin ilk e-ticaret özellikli dizisi “4N1K Yeni Başlangıçlar”da, “İzlerken Al” özelliği kullanılarak izleme deneyimi bölünmeden alışveriş yapılabilecek.

https://www.instagram.com/p/BuEAAv8HwHe/?utm_source=ig_web_copy_link

İzleyiciler dizi izlerken oyuncuların üzerindeki beğendikleri kıyafetleri veya ürünleri bu özellik sayesinde anında satın alabilecekler. Konsepte göre izleyiciler diziyi izlerken durdurup beğenilen ürünleri sepete atabilecekler.

FOXplay'in içeriğine 25 Şubat itibarıyla, "İzlerken Al" seçeneğine ise "4N1K Yeni Başlangıçlar" dizisinin başlamasıyla beraber foxplay.com.tr ile FOX & FOXplay mobil uygulaması üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilecek.

Yapılan lansman etkinliğinde Group Genel Müdür Yardımcısı ve Satış Grup Başkanı Mehmet İçağasıoğlu, katılımcılara yeni platformun detaylarını aktardı ve kullanıcıların platform üzerinden en sevdikleri FOX dizilerinin, programlarının ve başarılı filmlerinin yanı sıra dijitale özel içeriklere de erişebileceklerini dile getirdi. İçağasıoğlu, “Sevdikleri içerikleri sadece izlemekle kalmayıp, o anda gördükleri ve beğendikleri ürünleri tek bir tıkla, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada üzerinden satın alabilecekler.” diye de ekledi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir