FLO’ya yeni pazarlama direktörü

FLO’nun marka pazarlama direktörlüğü görevine getirilen isim belli oldu.

FLO’da gerçekleştirilen üst düzey atama ile marka pazarlama direktörlüğü görevine Nuray Aksu Sezgin getirildi. Sezgin, FLO, IN STREET, Nine West, Lumberjack, Kinetix, Lotto ve Reebok markalarının pazarlama ve iletişim stratejilerinin kurgulanması ve yönetilmesi süreçlerine liderlik edecek. Nuray Aksu Sezgin, global markaların pazarlama kadrolarında elde ettiği deneyim ile yeni görevinde hem Türkiye’de hem de globalde marka pazarlama ekiplerini yönetecek. 

İstanbul Üniversitesi’nde İktisat eğitimi aldıktan sonra Yeditepe Üniversitesi’nde MBA programını tamamlayan Nuray Aksu Sezgin, kariyerine 2006 yılında Gfk’da başladı. Sonrasında Coca-Cola, Atasun Optik ve Danone gibi uluslararası şirketlerde pazarlama alanında kariyerini sürdüren Nuray Aksu Sezgin, global ve lokal markaların stratejik pazarlama ve entegre marka iletişimi çalışmalarından sorumlu oldu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir