FLO'da üst düzey atamalar

FLO’da, Pazarlama ve Büyüme Genel Müdür Yardımcılığı görevine ve E-Ticaret Genel Müdür Yardımcılığına iki yeni isim getirildi.

FLO, gerçekleştirdiği yeni atamalarla üst yönetiminde değişikliğe gitti.

Pazarlama ve Büyüme Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak olan Gökçe Kunt, pazarlama inisiyatiflerinin planlanması, geliştirilmesi ve yürütülmesini sağlayacak aynı zamanda şirketin büyüme faaliyetlerinden sorumlu olurken E-Ticaret Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayacak olan Gökhan İsmail Aydın, tüm e-ticaret süreçlerinin yönetsel sorumluluğunu üstlenecek. 

Pazarlama alanında yaklaşık 20 yıllık iş deneyimine sahip olan Gökçe Kunt, Ülker, Coca-Cola, Atasun Optik şirketlerinde pazarlama alanında kariyerini sürdürdü. Flo ailesine katılmadan önce Danone Su ve İçecek Grubunda Pazarlama Direktörlüğü görevini sürdürüyordu. 

Profesyonel kariyerine English Home’da başlayan Gökhan Aydın ise burada çalıştığı dönem boyunca Lojistik & Planlama Müdürü ve Satış & Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonlarında yer aldı. Daha sonra Tradewind’de Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Aydın, FLO’ya katılmadan önce Hepsiburada’da Uluslararası Büyüme Direktörü ve Ev & Bahçe Kategori Direktörlüğü görevinde bulundu.  

Kariyer
Tribal Worldwide Istanbul Yönetici Kreatif Direktörü Güldeniz Şeşen Bilginer'e göre en iyi "metaverse" kampanyaları

Tribal Worldwide Istanbul Yönetici Kreatif Direktörü Güldeniz Şeşen, en iyi metaverse kampanyalarını seçti.

Bunlar İlginizi Çekebilir