Fersan’da üst düzey atama

Develey bünyesindeki Fersan’da Head of Marketing pozisyonuna Besime Bakiler getirildi.

Develey’in grup şirketlerinden biri olan Türkiye’nin ilk sirke üreticisi ve lider sirke markası Fersan’ın Türkiye ve global pazarlarda markalaşma ve büyüme vizyonu doğrultusunda yönetim kadrosunda pazarlama ve iletişim faaliyetlerine liderlik edecek yeni isim Besime Bakiler oldu. Mayıs 2024 itibarıyla Fersan Head of Marketing görevini üstlenen Besime Bakiler, Fersan’ın pazarlama ve iletişim stratejilerinin oluşturulmasına önderlik edecek. Fersan, Ferfresh, Non Toxx gibi Fersan markalarının yanı sıra, Develey, Aiko, Löwensenf, Curtice Brothers, Reine de Dijon ve Teekanne gibi global ve satış ortağı markalarına ilişkin pazarlama faaliyetlerinin uygulanmasından ve iletişim süreçlerinden sorumlu olacak.

Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi Maliye bölümlerinde lisans eğitiminden sonra, Katip Çelebi Üniversitesi Pazarlama İletişimi ve Marka Yönetimi yüksek lisansını tamamlayan Besime Bakiler, kariyerine 2002 yılında Citibank’ta başladı. Daha sonra Koç Holding bünyesindeki Düzey Dağıtım’a geçen Bakiler, ardından Özsüt Gıda’da görev aldı. 2005’ten 2024 yılına kadar ise Abalıoğlu Lezita Gıda’da Pazarlama Müdürü görevini üstlendi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir