Fenerbahçe Stadı'nın ismi "Atatürk Stadyumu" oluyor

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı, Cumhuriyetin 100. yılı adına “Atatürk Stadyumu” oluyor.

Geçtiğimiz günlerde 1907 Fenerbahçe Derneği’nin kuruluşunun 30. yıl dönümü adına gerçekleştirilen kutlamada Fenerbahçe taraftarlarını sevindiren bir haber duyuruldu.

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirilen bir etkinliğe; Dernek Başkanı Rıfat Perahya’nın ev sahipliğiyle, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, yönetim kurulu üyeleri ve Fenerbahçe taraftarları ağırlandı.

Derneğin Divan Kurulu başkanlığını üstlenen Uğur Dündar, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, gecenin ilerleyen saatlerinde Fenerbahçe taraftarlarını sevindirecek bir haber paylaşacağını duyurdu. Dündar yaptığı paylaşımda, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya'nın, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadının isminin "Atatürk Stadyumu" olarak değiştirilmesini önerdiğini açıkladı.

Dernek Başkanı Rıfat Perahya, kararla ilgili olarak, "Bu kararı heyecanla paylaşmak istiyorum. 1907 yılından beri evimiz olan Kadıköy’de, 115 senedir maçlar yapılan stadımızın adının, Cumhuriyetimizin 100. yılında Atatürk Stadı olarak değiştirilmesini talep ediyoruz kulübümüzden. Bununla ilgili gereken neyse yapacağız" açıklamasında bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir