Fenerbahçe, PUMA ile yeni bir hikâyeye başlıyor

Fenerbahçe Futbol Takımları'nın yeni resmi sponsoru PUMA, Fenerbahçe'ye özel tasarladığı forma ve koleksiyonunu hazırladığı yeni reklam filmiyle tanıttı.

2021-2022 sezonuyla birlikte Fenerbahçe Futbol Takımları'nın resmi sponsoru PUMA oldu. PUMA, Fenerbahçe ile çıktığı bu yepyeni yolculukta, Fenerbahçe'ye özel olarak tasarladığı forma ve ürünlerini ilk defa taraftarların karşısına çıkarıyor. PUMA’nın birlikte çalıştığı Karbonat, “Hayat=Fenerbahçe” stratejisiyle yarattığı “Yaşıyoruz Seni” kampanyasında; Fenerbahçe sevgisiyle yaşayan milyonların hikâyesini, formalar üzerinden anlatıyor. 

Kampanyanın reklam filminde gerçek taraftarların yanı sıra, Fenerbahçeli futbolcular Mesut Özil, İrfan Can Kahveci, Caner Erkin ve Mert Hakan Yandaş rol aldı. Filmin en büyük sürprizi ise, Fenerbahçe’nin Brezilyalı efsanesi Alex. 

Çekimleri 3 gün süren reklamın tribün ve futbolcu sahneleri, Fenerbahçelilerin mabedi sayılan Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde çekildi. Filmin seslendirmesini, aynı zamanda koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan ünlü oyuncu Sarp Akkaya üstlendi.

https://www.youtube.com/watch?v=AIKb3Duz9OU

Künye

Reklamveren: PUMA Türkiye

Reklam Ajansı: Karbonat

Mecra: TV, Dijital, Sosyal Medya, Açık Hava

Prodüksiyon Şirketi: Astronot 

Müzik: Mehmet Can Erdoğan

Seslendirme: Sarp Akkaya

Yönetmen: Murad Küçük

Fotoğrafçı: Koray Parlak (PPR)

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir