Feast Gıda’ya yeni satış ve pazarlama direktörü

Feast Gıda’nın yeni satış ve pazarlama direktörü belli oldu.

E. Özgörkey Grup’un dondurulmuş gıda markası Feast Gıda’nın yeni Yurt İçi ve Yurt Dışı Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Kemal Kapıcıoğlu oldu. Sayın Kapıcıoğlu yeni görevinde markanın Türkiye ve satış yaptığı uluslararası pazarlarının satış ve pazarlama alanındaki işleyişinin tamamından sorumlu olacak.

2002 yılında Marmara Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olan Kapıcıoğlu, yaklaşık 21 yıldır satış ve pazarlama alanlarında çeşitli kurumlarda görev yaptı. Kariyerine Accor Group’ta başlayan Kapıcıoğlu, ardından Yıldız Holding bünyesinde çalışma yaşamına devam etti. Ülker markasında Özel Müşteri Yöneticisi olarak başladığı Yıldız Holding’te 19 yıl boyunca farklı ürün grupları ve kanallarda satış ve pazarlama müdürlükleri görevini başarıyla üstlendi. 2018-2023 yılları arasında Yıldız Holding bünyesindeki Kerevitaş firmasında yağ ve margarin kanalında satış ve pazarlama direktörü olarak görev alan Sayın Kapıcıoğlu; Feast Gıda’da Türkiye Bayi Satış Müdürlüğü, Türkiye Perakende Satış Müdürlüğü, Ulusal Özel Müşteriler Satış Müdürlüğü, Dış Ticaret Müdürlüğü ve Pazarlama Müdürlüğü gibi kritik departmanlara liderlik edecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir