FC Barcelona ile Real Madrid, yeni marka kimliğine kavuşan ElClásico’da bu sezon ilk kez karşılaşacak

FC Barcelona ile Real Madrid arasında oynanacak 2021 – 2022 sezonunun ilk kez yeni marka kimliğine kavuşan ElClásico’da bu sezon karşılaşacak.

24 Ekim 2021 Pazar günü 17.15’te başlayacak karşılaşma, Avrupa’nın iki dev ekibini bir kez daha sahada buluşturacak. 183. ElClásico maçı öncesine bu dev maç için yeni bir marka kimliği oluşturan LaLiga, oluşturduğu yeni görsel dünyayı futbolseverlere tanıtmak adına 50 farklı şehirde 130 etkinlik gerçekleştirecek ve yaklaşık 4.500 futbol tutkununa aynı gün ve saatte dokunacak.

LaLiga, yeni ElClásico marka kimliğini 50 farklı şehirde futbolseverlerle buluşturacak

Dünya futbolunun bir numaralı ligi LaLiga, futbol tarihinin en büyük rekabeti ElClásico için 2021 – 2022 sezonu başında yeni bir marka kimliği de oluşturdu. Bu epik rekabetin içerisinde yer alan tutkudan, güçten, inovasyondan, teknolojiden, dinamizmden, gösteriden ve küresel erişimden esinlenilerek üretilen yeni marka kimliği, uzak coğrafyalarda gerçekleştirilecek etkinlikler sayesinde futbolseverlerle buluşturulacak.

50 farklı şehirde gerçekleştirilecek 130 etkinlikte yeni ElClásico marka kimliğini tanıtacak olan LaLiga, yaklaşık 4.500 taraftarı ağırlayacak. Etkinliklerin düzenleneceği ülkeler arasında İspanya ve Türkiye’nin yanı sıra Hindistan, Meksika, Çin Halk Cumhuriyeti, Güney Afrika ve Kolombiya gibi farklı kültürlere hitap eden lokasyonlar da yer alacak.

“LaLiga için dünya genelinde futbolseverlere dokunmak büyük önem taşıyor”

 Dünya çapında gerçekleştirilecek organizasyonlar öncesinde çok heyecanlı olduklarını belirten LaLiga Türkiye Temsilcisi Mete Türkmenoğlu ise konu hakkında şöyle konuştu:

“LaLiga organizasyonu için taraftarlarla bağ kurmak ve onlara dokunabilmek büyük önem taşıyor. ElClásico için hayata geçirdiğimiz yeni marka kimliği projesi de bu alanda bizim için çok önemli bir fırsat. Birbirine çok uzak coğrafyalardaki taraftarlar için özel etkinlikler düzenleyecek ve 2021 – 2022 sezonunun ilk ElClásico’sunun heyecanını ve coşkusunu onlarla buluşturacağız. Bir kez daha bu epik mücadeleyi izlemenin mutluluğunu futbol tutkunlarıyla canlı bir şekilde yaşayacağız.”

Meta'ya 3,2 milyar dolarlık dava açıldı

Açılan davada, Meta'nın bir kişinin tekelinde olduğu ve adil olmayan şartlarda dayatma yaptığı iddia ediliyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir