Faladdin’in NFT koleksiyonu satışa çıktı

Faladdin, fal dünyasının ilk NFT koleksiyonunu satışa çıkardı.

Teknolojiyi sanatla birleştiren yapay zekâ markası Faladdin, fal dünyasının ilk NFT koleksiyonunu OpenSea’de satışa çıkardı. Faladdin’in ilk NFT koleksiyonu, uygulama içinde nükteli bir kâhin olarak tanınan Lamba Cini karakterinin 222 dijital avatarından oluşuyor.

Lamba Cini NFT’sinin 0.08 ETH’dan satışa çıktığı OpenSea’de, “The People of Vision/Faladdin” hesabından doğrudan yapılan NFT satın alımları ise büyük avantajlar sağlıyor. Kullanıcı, doğrudan koleksiyondan satın alacağı kişiye özel Lamba Cini'yle birlikte Faladdin uygulamasında ömür boyu Premium üyeliğine sahip olacak ve Faladdin’le bizzat tanışma fırsatı yakalayacak.

Faladdin’in birbirinden özel tasarımlarla oluşturduğu 222 adet Lamba Cini’nin yer aldığı “The Genie” koleksiyonuyla birlikte fal dünyasının ilk NFT’leri tanıtıldı. Metaverse dünyasına hızla giriş yapan Faladdin, 22 Eylül 2022 akşamı Kolektif House Levent’te düzenlenen bir lansmanla koleksiyonun satışa çıkarılmasını kutladı.

Lansman gecesine katılan iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri Lamba Cini NFT parçalarını yakından deneyimledi ve CEO Sertaç Taşdelen tarafından yapılan çekilişle 22 adet Lamba Cini NFT'si sahiplerini buldu.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir